Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Kisugárzás?

Ez mitől lehet? Kisugárzás?

Figyelt kérdés

A férjemre szó szerint tapadnak a kisgyerekek. Először akkor tűnt igazán fel, amikor külföldi barátoknál nyaraltunk. A felnőttekkel angolul kommunikáltunk, de a kicsik csak az anyanyelvükön tudtak (mi azt nem beszéljük). A férjemről az 1 és 3 éves gyerekek nem szálltak le, követték mindenhová, hivogatták, ha nem látták. Mindezt előzmény nélkül, a szülők az érkezésünk előtt annyit mondtak nekik, hogy jön X és Y Magyarországról, ők a barátaink.


Nemrég pedig egy rokont látogattunk meg, 1 és 4 éves gyerekekkel. Mindkét gyerek azonnal rácuppant a férjemre. Az anyuka épp mesélte, hogy mostanában nagyon anyás a pici és rajta kívül senkit nem visel el, reméli elmúlik majd.

Ekkor megjelent a férjem karján az egy évessel, aki hatalmas vigyorral ölelte át. Amikor az anyja el akarta venni, a kicsi elkezdett sírni és nyújtotta a kezét a férjem felé. Amikor visszaadták neki, ismét megnyugodott. Elköszönésnél is nagy sírás volt.


Mitől lehet ez? (nem baj, félre ne értsétek, csak érdekelne, hogy mi lehet az, ami ennyire vonzó benne a kisgyerekek számára - ez feltételezhetően nem ugyanaz, ami számomra vonzóvá teszi)


2013. máj. 20. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kisugárzás,meg érzik,hogy törődik velük
2013. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán a gyerekek ráéreznek arra, hogy kitõl kapnak nyugalmat és szeretetet. En nõ vagyok, de sokszor jártam igy, hogy csak ugy az utcán az ismeretlen gyerekek futnak elébem,sajnos van amikor az anyákból féltékenységet váltott ki.En sem értettem.

Sõt kutyákkal is sokszor jártam igy, hogy hirtelen csak ugy rám ugrottak.

2013. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, érzik a szeretetet, a tiszta önzetlen irányukba szóló szeretetet.


Egyszer egy 4 éves kislány (akit én már láttam fényképen többször is, de ő soha személyesen nem látott) vadidegenként átölelte pár percel a megismerkedésünkkor a nyakam. Pedig nem próbáltam a közelébe férközni, nem tettem neki semmit, csak ismerkedéskor kezet nyujtottam a kisembernek.Sosem fogom elfelejteni.

2013. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Kisugárzás, biztonságérzet és érzik, hogy törődik velük. Ha van/lesz gyereketek akkor szerencséd van. :D
2013. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A gyerekek sokkal tisztábban érzik a másik embert. A picik is, ha rájuk nézel, akár buszon, metrón, mind elkezdik feléd nyujtogatni a pici kezüket, és fülig ér a szájuk pár perc szemkontaktus után:D Nagyon birom őket..
2013. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisugárzás, engem is szeretnek a gyerekek. Egyszer az utcám oda szaladt hozzám egy kis totyogós (anyukája utána futott) és mire észbe kaptam, átölelte és megpuszilta a lábam :D Annyira aranyos volt :)
2013. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én apám is imádja a gyerekeket,mindegyik tapad rá valamiért,sokszor még cukrot is ad nekik csak úgy.Csak nekünk nem vett soha semmit a tesómmal:-(mert minket valamiért nem szeretett pedig édesapánk volt.És kedves sem volt velünk.
2013. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rám a gyerekek ÉS a kutyák is tapadnak. Pedig a gyerekeket nem szeretem, a kutyáktól meg félek.


Azért ez a "gyerekek megérzik, stb." elég nagy baromság, semmi alapja. Felnőnek, és hirtelen hülyék lesznek?

2013. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
8 Nálad semmi alapja, mert téged nem szeretnek. De azoknál van alapja, akik folyamatosan(nem 1x-i alkalommal) tapasztalják.
2013. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!