Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez beleavatkozás- keverés egy...

Ez beleavatkozás- keverés egy rokon életébe? Csak akartuk, hogy tudjon róla

Figyelt kérdés

Mentünk hozzájuk tesómmal, mert valamit el kellett hozni, a barátnője volt csak otthon és az expasija. (gyerekük van elvileg érte ment, csak aludt a kicsi és nem akarták felkelteni) A csaj egy törölközőben jött ki - tényleg vizes volt, hajat is mosott - az expasija közben a kanapén feküdt, tv-t nézett. Kicsit meglepődtünk azért a dolgon. Én nem akartam kavarni, mert lehet tényleg ártatlan dolog volt, legalábbis egyik sem jött zavarba, bemutatta, szóval valamilyen szinten én elhittem volna a dolgot. Tesóm viszont azt mondta elég naiv vagyok. Végül elmondta rokonunknak, hogy mi volt. Erre a rokonom anyja kiakadt, hogy mi miért kavarunk, tesóm mindig ilyeneket csinál. Később mondta édesanyánk, hogy náluk ez a "módi" összejárnak, mindenki jóban van mindenkivel. Ezt tesóm nem tudhatta! Szerintem általában azért nem szokás egymásnál fetrengeni szakítás után.

Hülyeség volt beleavatkozni? Nem lehet megérteni hogy csak a jó szándék vezérelte? (jobb félni, mint megijedni)


2013. máj. 15. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is kavarás és pletykálás.

Amúgy meg most kapcsolatban vannak mással? Ha nem, tehát nem csaltak meg senkit, akkor aztán végképp semmi közötök ahhoz, hogy összejöttek-e egy kis etyepetyére, vagy csak ártatlan találkozás.

Ha pedig megcsalták a párjukat, akkor sincs hozzá közötök.

2013. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rokonom barátnőjéről van szó! Rokonommal él, élettársak! de van egy gyereke az expasijától, ő volt fent náluk. Ezért szólt tesóm a rokonomnak!
2013. máj. 15. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ártottak senkinek, másfelől ha nincs ebben semmi rossz, titkolni sem kell.
2013. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Akkor sem volt hozzá semmi közötök. Véleményetek lehet róla, de ne csodálkozzatok, ha a rokon ez után nem igazán keresi a társaságotokat.
2013. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lehet nem kellett volna beleszólni, de nem akartuk hogy megszívja esetleg!

Elvileg nem volt titok, mint írtam utólag megtudtuk, hogy átjárnak egymáshoz, szóval akár a rokonom is otthon lehetett volna akkor is ott fetreng, de nem tudhattuk, hogy baráti a kapcsolatuk (elvileg)

2013. máj. 15. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"de nem akartuk hogy megszívja esetleg! "


A pokolba vezető út jó szándékkal van kikövezve.

2013. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De az, hogy nem tudtál róla, nem ment fel a szarkavarás alól.
2013. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rosszul volt a gyerek, és altatáskor szépen lehányta anyukát, vagy valami hasonló történt, ami miatt muszáj volt lezuhanyoznia és ezért is kérte meg az apukát,h várjon, ne keltsék fel a gyereket, mert rosszul van, hátha kialussza (egy gyomorrontás nem mindig tart sokáig). Szóval bármi lehetett.
2013. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A gyerek simán aludt, nem akarták felkelteni, a csaj ment valahová, ezért készülődött - ezt mondta akkor. Persze lehet igaz, mint írtam én "bevettem" elsőre, utána tesóm ültette el a bogarat a fülemben.

De tényleg mindegy mi mit gondolunk, vagy mi az igazság!

A lényeg, hogy csak segítő szándékkal szólt tesóm. Mert mi van ha pár hónap múlva kiderül, hogy együtt vannak, akkor mondjuk, ja tényleg, mikor felugrottunk is ott feküdt a pasi.. Akkor az lenne a baj, hogy nem szóltunk!

2013. máj. 15. 13:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi köze hozzá, hogy más mit csinál. Még jó szándékkal sem, ezt hívják sz@rkavarásnak.

És igen, mindenki jóindulattal avatkozik be mások életébe... Most nézd meg, mi lett a vége.... Ne szólj szám, nem fáj fejem...

2013. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!