Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy apának lehet két egyforma...

Egy apának lehet két egyforma nevű fia?

Figyelt kérdés

Röviden: a páromnak egy korábbi kapcsolatából van egy fia aki az anyukája vezetéknevét viseli de a párom keresztnevét, egy hónap múlva megszületik a közös kisfiunk akinek szintén szeretnénk az apukája nevét adni.


Valahogy így:

Nagyfiú: Kovács Péter

A kicsi: Tóth Péter

A nagyfiú nem tartja az apjával a kapcsolatot. Szerintetek ez a fajta névadás megoldható?


2013. máj. 14. 16:28
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Az én ötletem volt, mivel a nagyobbik sz@rik az apja fejére.
2013. máj. 14. 17:02
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Elég hülye ötlet már ne haragudj! Ráadásul titeket minősít, hogy még le is sz.rja a saját gyerekét, neked meg az a legnagyobb problémád, hogy ugyanazt a nevet akarod adni? Szép.

Én biztosan erőltetném, hogy tartsák a kapcsolatot, ismerjék meg egymást. Mert tudod, LEHET hogy évek múlva majd felbukkan, a párodban meg kigyúl az atyai szeretet, aztán ott van Petike 1 PEtike 2

2013. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kérdező, sosem a gyereknek kell a szülei után mennie, hanem fordítva! Vajon miért sz@rja le az apját? Nyilván mert biztosan felelősségteljes, aggódó és gondoskodó apa, mi?
2013. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Azért sz@rja le a gyerek az apját mert az anyja arra nevelte, bemagyarázta neki, hogy az apja egy szemétláda. Még azt sem engedte a páromnak, hogy a fiát a nevére vegye.
2013. máj. 14. 17:17
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Akkor se a nagyobbikkal csesszetek ki.

És pénzt sem küld az apuka? Vagy azt sem fogadja el? Nehezen tudom elképzelni.

2013. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
A gyerek már nagykorú de amúgy sem fizetett mivel nem az ő nevén van.
2013. máj. 14. 17:28
 17/46 anonim ***** válasza:
96%
Ez nagyon gaz. Nem is ertem hogy jutott eszedbe! Eleg sok nev van a vilagon talaljatok ki valami mast ami passzol a vezeteknevhez. VAGY Teged is kereszteljenek at az exfelesege nevere, mert Ok most szarnak a fejere, de akkor lehetne neki ujra "Erzsike meg Petike"... Csak ironia! Meg ilyet.. :D
2013. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Nevelőapám csinálta ugyanezt: volt egy gyereke, nem fogalalkozott vele. Megszületett öcsém 20 évvel később, ő is azt a nevet kapta.


A két fiú most felvette a kapcsolatot, ultra ciki.... Ne tudd meg, miket mondanak a szüleik agyi képességeiről - tök jogosan.

2013. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buta ötletnek tartom, miért kell három ugyanolyan keresztnevű ember egy családba???
2013. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gáz. De te is kérdező.

Majd meséli az apja, hogy Peti fiam húsz éves, Peti pedig kettő. Tiszta gáz....

2013. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!