Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy mindenhonnan...

Normális az, hogy mindenhonnan menekülök, ahol részeg emberek vannak?

Figyelt kérdés
Így korlátozódnak a lehetőségeim, ha ki akarok mozdulni, vagy ha barátkozni akarok. De nem szeretem, ha isznak körülöttem, mert nekem épp elég rossz tapasztalatom volt az alkohollal eddig. Szerintetek ez normális? Az a baj, hogy én azt vettem észre, hogy mindenhol mindenki iszik...

2013. máj. 11. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, senki nem kiváncsi a részeg örjöngésre, ami ilyenkor minden céges bulin jelen van. Én is mindig lelépek és addig maradok mig indul az ilyen hangos előadás.
2013. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerencse hogy nem egy barban dolgozol! :)
2013. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én amúgy elég pörgős vagyok, szeretek eljárni ide oda, de nem hiszem el, hogy mindenki állandóan csak piálni akar. Annyi más van a világon...
2013. máj. 11. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Az ember a saját ízlése szerint dönti el, hogy milyen környezetben érzi jól magát.
2013. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 Nem irigyellek.:D
2013. máj. 11. 18:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem normális. Én sem szeretem a részeg embereket. És inkább kerülöm őket.
2013. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

járok szórakozni, táncolni, és sajnos kikerülhetetlenek a részegek, de le tudom őket tojni :) a baráti kör, akikkel együtt megyek, nem az az ivós banda, egyikük sem issza magát a földig, csak épp jó hangulatúra :)

ha valami részeg valamilyen interakció céljából közelít, akkor elhajtom és megjegyzést teszek arra, h talán nem kéne ilyen undorítóan viselkedni. taszítanak a részegek, de ettől még nem zárkózom be a lakásba.

2013. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

"mindenki állandóan csak piálni akar. Annyi más van a világon..."


Pár évig én is így voltam,nem ittam, de végül beláttam a pia az, ami mindig hozza a szintet. A többi cucc átver.

2013. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"végül beláttam a pia az, ami mindig hozza a szintet. A többi cucc átver."


Én meg pár éve voltam így:D

2013. máj. 12. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha szerencséd van, visszatalálsz. Ha nem...hát a budai erdők nyitva állnak.:)
2013. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!