Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi még lehetünk egy boldog...

Mi még lehetünk egy boldog család?

Figyelt kérdés
3 hete a párom azzal állt elő, hogy rájött, ő nem családcentrikus és hogy élni szeretne. Majd most kiderült,hogy a páromnak van barátnöje... ( párom 40 éves, én 33, 6 éve vagyunk együtt )Nekem azt mondta, hogy szeret, de már nem úgy mint régen. El is költözött volna 3 hete mindjárt, de én kértem, hogy maradjon. Itt van a 3 éves kislányunk. Tudom, hogy én is hibás vagyok, hogy itt tartunk. Igen elhanyagoltam őt a kislányunk mellett, ezt elismerem. De haragszok rá, mert ha valami bántotta őt ,miért nem szólt, nem beszélte meg velem? Én nem láttam rajta semmit. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyet fog nekem mondani. Elmondta,hogy ő már 1 éve nem boldog itthon velem. De a kislányunk végett kértem őt, hogy gondolja át, és ha lát egy kis reményt is, akkor ne rúgjuk fel a családot. Azt mondta, ha el is megy ő mindig itt marad nekünk, mindenben számíthatunk rá, lányunknak mindig itt lesz. De valljuk be, hogy ez nem így működik, ha elmegy, már nem lesz igazi APA és nekem már társ sem. Ma ott tarunk, hogy egyenlőre még hazajön hozzánk, nem is tudom, hogy mikorra tervezi, hogy csomagol és megy, vagy netán maradna. Én szeretném, hogy velünk maradjon, de nem tudom, hogy mit tegyek, mit mondjak.
2013. máj. 11. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor lenne eselyetek egyutt maradni, ha a ferjed is ezt akarna.

Az tok jo, hogy latod mi vezetett a megcsalasig, hogy eszreveszed magadban is a hibat. Igen, eleg gyakran elofordul, hogy gyerekvallalas utan a ferfi-no partnerkapcsolat a no reszerol atalakul, vagyis hatterbe kerul az anya-gyermek kapcsolattal szemben es ezt a ferfiak nem viselik jol. (A nok sem viselnek.)

Szoval az szuper, hogy nem ot hibaztatod mindenert, hanem latod, hogy hol kezdodott a problfma.

Igy mar tudod, hogy a jovoben mit kellene elkerulni.

De ha a ferjed csak azert marad ott meg par hetig, mert te kerted es nem azert, mert o is ujra akarja kezdeni, akkor ez csak idohuzas.

En ugy ertelmezem, hogy ez az.

Nem irtad, hogy hibaztatja-e magat, van-e pokolo lelkiismeretfurdalasa, dolgozik-e vert izzadva ertetek, orult nagy hibanal latja-e a masik kapcsolatot, amit mar termeszetesen 100%-ig lezart?

Ha igen, akkor o is maradni akar, igy lenne eselyetek.

Ha nem, akkor csak azert van ott, mert kerted es nem akar megbantani ettol jobban. Var kicsit, majd elmondja, hogy megprobalta, nem megy es kesz, mossa kezeit, mert probalkozott.

De ne igy legyen, a legjobbakat.

(Az sem tul biztato, hogy mar konkret terve, jovokepe van a ferjednek a valas utani gyereknevelesrol, o ezt mar eltervezte.)

2013. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt már az elején elrontottátok. Két éves kapcsolatba gyereket vállalni? Ajajj...


A kérdésre válaszolva: nem. Aki egyszer megcsal, többször is meg fog. Engedd el.

2013. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!