Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy minnel...

Miert van az, hogy minnel jobb vagyok valakivel, ki csesznek velem az emberek?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnomrol van jelenleg a szo,de tobbszor is ateltem mar ezt az eletben.Jo vagyok hozza,amikor kell neki valami tenyleg ott vagyok,penzt adok neki,cigit veszek neki,akarmire szuksege van meg kapja tolem.Viszont en csak azt kapom tole,hogy hazudozik nekem.Mar 2x is mondta ,hogy nem megy sehova este es aztan hallottam hogy elment egy masik baratnojevel szorakozni meg setalni..Es meg mondtam neki erol a velemenyem,hogy nem baj ,ha nem jon velem,csak mondja el ,ne igergese,es meg o haragudott meg ram,sot az anyja is le cseszett engem minden ok nelkul,es itt a film elszakadt es mondogattam,hogy csak akkor vagyok jo ha kell valami stb..Most o nagyon haragszik ram nem is ir vissza ,de tenyleg mindent meg adtam neki.Ha en nem lettem volna mar a 7honapban lenne a terhesegel...Nagyon kivagyok akadva...
2013. máj. 5. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert balek vagy, nem jószívű. Könnyű átcsúszni a határvonalon. Ne hagyd magad kihasználni és megoldódik a probléma.
2013. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon nehéz szembenézni azzal, hogy amit vetünk azt aratjuk. Pedig a képlet végtelenül egyszerű. Amit hagysz, azt teszik meg veled, onnantől kezdve, hogy nem hagyod nem teszik meg. Ez nagyon nehéz tudom, mivel előfordulhat, hogy elveszítesz számodra fontosnak "tűnő" embereket. De az önbecsülésünk mindennél előbbre való, az csak úgy marad meg ha kiállunk magunkért. Nem mindegy hogyan nézünk reggel a tükörbe és mit látunk. Ha nem tetszik a látvány akkor azt tuti, hogy magunknak is köszönhetjük!!!!
2013. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiszórnám és átlépném az ilyen embert a környezetemből.
2013. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!