Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell örökösen hálálkodnom?

Miért kell örökösen hálálkodnom?

Figyelt kérdés
A párom tényleg sok mindent meg tesz értem.szeretem és többször elmondtam neki milyen hálás vagyok.de mostmár kezd elegem lenni abból ,hogy bármilyen nézeteltérésnél ,vagy ha nem egyezik a véleményünk azt kapom ,hogy milyen hálátlan dög vagyok,miért ilyen?

2013. ápr. 30. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
talán, mert nem egyezik a világnézetek. Egyébként te mit teszel meg a párodért? ő hálás neked valamiért?
2013. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszi, csak akkor ér valamit, ha ad valamit. Nem hiszi el, hogy őt önmagáért is lehet szeretni. Ne fogadj el tőle semmit. Éés kérdezd meg, hogy ezek szerint nem őszintén adja, ami ad, hanem azért, hogy ezt a szemedre vethesse?
2013. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Milyen halatlan dog? En ilyet sose mondanek az en asszonykamak. biztos vagy benne, hogy szeret teged? Remelem nem egy gazdag xy-nal van dolgod, mert annak nem mindig szokott jo vege lenni.
2013. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:)félreértések el kerülése végett mondom én is dolgozom saját lakásom van tehát nem egy eltartott cica baba vagyok.De tény például a nyaralásunk ő fizette
2013. ápr. 30. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

úgy, és ha a nyaralást ő fizette, akkor neked kuss a neved?

Ez olyan, mintha meghívnálak fagyizni és a következő veszekedésnél meg a fejedhez vágnám, hogy miért veszekedsz velem, pedig hát meghívtalak fagyizni!! A kettő nem függ össze!!

Nekem is volt ilyen pasim! Kényszeresen igyekezett minden téren elnyomni, és éreztetni velem, hogy nélküle bizony senki vagyok.

Hát kidobtam!! És láss csodát, nélküle is meg tudok élni!!

2013. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért vásárolgat meg fizeti a dolgokat, hogy LEKÖTELEZZEN!!! Az ilyentől menekülni kell!!! Elvégre nem azért akar az ember társat, hogy az folyton hálálkodjon neki!
2013. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenáron vele akarsz maradni, - bár én nem tenném - a helyedben szigorúan külön kasszára mennék tőle! Nincs az a nyaralás, hogy megérje az utána következő szemrehányásokat!!!
2013. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! Hálátlan dög vagyok, de te meg nem fizettél egy fillért sem a jo meleg pi-áért. Nem is kapsz többet, huzz el!!!
2013. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!