Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exfeleséggel együtt hétvégé...

Az exfeleséggel együtt hétvégézni hagyni nem nagy felelőtlenség?

Figyelt kérdés

Egyik unokatesóm egy gyerekes pasival él együtt már pár éve. A gyerek anyja is "bejáratos" hozzájuk. Megbeszélték, hogy elmennek hárman - unokatesóm, a gyerek és az anyja hétvégézni. Neki közbejött valami, de mivel már el van intézve keríteni kellett valakit. Először úgy volt az egyik barátnője megy, de végül a pasi is ráért, úgyhogy unokatesóm - gyakorlatilag ő vetette fel! - mondta hogy menjenek együtt, legyenek kicsit a gyerekkel hármasban, a kissrác biztos élvezni fogja.

Oké a gyerek érdekei meg minden.. de szerintem ez azért elég fura így. A nő nemrég szakított úgyhogy még párja sincs.


2013. ápr. 29. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem.
2013. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem esne jól, és ezt meg is mondanám a páromnak. Ne kísértsük a sorsot magunk ellen, mert rosszul járhatunk.
2013. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Hamu alatt van a tűz. Oké hogy bízik bennük (bár én exben sosem tudnék) de nem lehet tudni. Bár nekem már az is fura hogy egymáshoz járnak, vagy eleve hogy ő el akart menni vele hétvégézni. Szóval ő ilyen csaj, de egyszer megjárhatja.

Nem beszólni akartam neki, csak elmondtam a véleményem, de nem hatotta meg különösebben. Akkor magára vessen.

2013. ápr. 29. 11:10
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez csak annak fura, aki szerint elképzelhetetlen a jó viszony az exek között a gyerek miatt.


Nálunk pl egyáltalán nem fura. A férjemmel közös gyerekem simán elengedem a férjem exéhez nyaralni, nagyon szeretik egymást, sőt, a férjemmel ha megy a gyerek, akkor ott alszanak az exnél.

Ha megcsal, akkor is megcsalna, ha nem az exhez menne. Szóval totál mindegy. A bizalom, ha nincs meg, veszett a fejsze.

2013. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
2. vagyok ismét. Nekem már az is furcsa, hogy "összejárnak", nem hogy nyaralni akarjak menni Vele, ez számomra elfogadhatatlan. Nem azt mondom hogy háborúzni kell, vagy haragban lenni, de ne jöjjön a közös otthonunkba, várja meg a gyereket előttünk, de be ne jöjjön. Az meg hogy nyaralni menjek Vele, Nálam elképzelhetetlen, a páromat nem engedném, pedig nem vagyok hárpia.
2013. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ.

Én a gyerekek érdekében mentem el pár napos nyaralásra a volt férjemmel, külön szobában aludtunk, semmi nem történt. Nem próbálkozott, de ha megtette volna, úgy elküldöm a francba mint a szél, nem véletlenül váltunk el. Nem tudom, hogy a kis barátnője ehhez mit szólt (nem is az én ötletem volt ez a nyaralás amúgy, ha jól emlékszem a nagyobb gyerek volt az értelmi szerzője), mert mi nem beszélünk egymással.

2013. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

HA jó viszony marad az exek között, és az új barátnő /barát között akkor egyáltalán nem furcsa ez.

Mi is jóban vagyunk az exférjemmel. Én a feleséget is ismerem, és kedvelem. Volt rá példa hogy sem az exférjem felesége, sem az én férjem nem ért rá, így a közös fiúnkkal az exférjemmel mentünk moziba, majd ebédelni. Nincs ebben semmi különös.. Olyan mintha egy régen látott baráttal töltöttem volna az időmet.

Amúgy meg sokszor nem hiába hívják exnek.. Sokan mégha barátságban váltak is el, el se tudnák képzelni hogy újra legyen köztük valami. Ahogy én sem, és a volt férjem sem.. Nincs ebben semmi fura, normálisan is meg lehet mindent oldani.

2013. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
5: azért ez már durva, hogy be se menjen a lakásba és várja kint a gyereket.
2013. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Exek ide vagy oda. Szerintem nem normális barátságba lenni egy ex-el. Szex után nincs barátság, akárki akármit is mond! Én tuti otthagynám a másikat, ha az exével "nyaralgatna".
2013. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Ne felejtsd ki a történetből a gyerekeket, akiknek viszont még ugyanaz maradt az apja és az anyja.

Akinek ez nem tetszik (az új párok közül), nem tudja felnőttként kezelni a helyzetet, az ne kezdjen elválttal, akinek már van gyereke.


Én a volt férjemet egy kanál vízben meg tudnám fojtani, ha nem lennének gyerekek, akkor még egy emailt se váltanék vele, nemhogy cseverésszek meg nyaralgassak vele, de mivel van közös felelősségünk (a gyerekek), és nekik ő az apja, nem tudok mást tenni, mint kulturált módon szóba állni vele. És nem a ház előtt az esőben fagyban kell megvárnia a gyerekeit.

2013. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!