Családalapítás?

Figyelt kérdés
Lányok! Nálatok még elismert az ,hogy egy fiú szeretne családot ? Kis gyerkőcöket meg olyan nyugodt kis családi hangulatot ? Nyugodtságot? Szeretetet?

2013. ápr. 28. 00:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Így van penz nélkül nem lehet családot alaptani
2013. ápr. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

aha, nagyon pozitív véleménnyel vagyok azokról a férfiakról, akik igazán, szívből vágynak a gyerekre, és szeretnének felelős apák lenni.

volt aki elég sarkosan fogalmazott, de tény, h nem lehet elmenni amellett, h pénz igenis kell a családlapításhoz. mmint a felelős, gondolkodó embereknél.


nem azt várom el, h milliomos legyen, de dolgozzon, építse a karrierjét, tegyen azért, h jó színvonalon élhessen, és ne másokon élősködjön.

2013. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen


Ha nem így lenne, már nem lennék együtt a vőlegényemmel.

Nem jutottunk volna el idáig, mivel a jövőképünk nem egyezett volna, de szencsére egyezik.

Mindketten szeretnénk gyereket, hamarosan házasodunk...

A nyugodtságot pedig árassza magából, ez jó, mert én meg túl pörgős vagyok, kiegészítjük egymást... De nyugodt életünk, nem lesz, hiszen velünk mindig történik valami "dráma"

2013. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
6-os idióta vagy!
2013. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért durva, hogy az iróniát sem ismerik fel sokan... (6. válasz kapcsán) Valószínűleg a válaszadó arra gondolt, hogy eleve hülye feltevés az, hogy nincs már ilyen lány.


Az meg szintén durva általánosítás, hogy minden egyes nő ezt akarja. Ezerfélék vagyunk, és az a dolgunk ezen a sárgolyón, hogy megtaláljuk az elképzelésünknek megfelelő embereket, akikkel olyan életünk lehet, amilyet megálmodtunk. Innentől kezdve pedig felesleges azt mondani, hogy minden nő ezt vagy azt akarja, illetve, hogy minden férfi ilyen meg olyan. Miért érdekeljen engem az, hogy XY mit akar kezdeni az életével? Az a lényeg, hogy találjunk valakit, aki hasonló értékrenddel bír mint én. És hidd el, kedves kérdező, minden zokninak megvn valahol a párja, csak keresni kell. (A többieknek meg üzenném, hogy felesleges szidni a pöttyös zoknit, csak azért, mert nem csíkos, mint mi.)


Hihetetlen, hogy még egy ilyen szimpla kérdés kapcsán is megy a lesajnáló köpködés. Tiszta ketrecharc az egész.

2013. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!