Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymámnak van egy olyan...

A nagymámnak van egy olyan furcsa szokása, hogy állandóan szipog?

Figyelt kérdés
Engem ez nagyon zavar miközben beszélgetek vele, másokat is, de engem jobban. Mondtuk már neki, hogy ne csinálja, de csak nem bírja megállni. Nem szeretnék mindig xanaxot beszedni mikor találkozom vele. Szerintetek mi lenne a megoldás?
2013. ápr. 22. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem is rohadtul idegesít egy rokonom evési szokása (morog, csámcsog, szipog és kerreg), de azért xanax nem kell. Tarts elé egy zsepit. :D Na jó, nem. Nem tudom, de ne húzd fel magad. Ki tudja, meddig szipoghat még szegény...
2013. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A nagyid lehet allergiás, lehet krónikus arcüreggyulladása vagy tényleg csak egy szokás, bár szerintem gyanúsabb, hogy valamilyen betegség áll a háttérben. Mindenesetre ez legyen a legnagyobb bajod. Remélem tudod, hogy ha hosszú távon xanaxozod magad, te nem szipogni fogsz, hanem agyatlan zombi leszel, az sokkal idegesítőbb.
2013. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet sir mikor veletek beszel mert szanalmasak vagytok
2013. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az szánalmas, mikor egy ilyen idióta ír kommentet!
2013. ápr. 24. 00:13
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azoknak akik értelmesen tudtak hozzászólni! Egyébként a xanax csak egy drasztikus példa volt. A másik pedig, hogy nem betegség ez hanem szokás, mert már vagy 20 éve szipog. Valószínüleg izgul. De nem is az a lényeg, hogy mit csinál hanem hogy engem ne zavarjon!
2013. ápr. 24. 00:19
 16/16 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj segíteni magadon jógával, légzőgyakorlatokkal, nyugtató cd-kel, meditációval...


A baj továbbra is veled van. (Egyébként a szénanátha, allergia akár 20 éve is lehet nála, ha nem kezelik, de ilyen mértékű empátiát vagy képzelőtehetséget túlzás is lenne elvárni szegény idegeskedőtől.)

2013. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!