Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymámnak van egy olyan...

A nagymámnak van egy olyan furcsa szokása, hogy állandóan szipog?

Figyelt kérdés
Engem ez nagyon zavar miközben beszélgetek vele, másokat is, de engem jobban. Mondtuk már neki, hogy ne csinálja, de csak nem bírja megállni. Nem szeretnék mindig xanaxot beszedni mikor találkozom vele. Szerintetek mi lenne a megoldás?
2013. ápr. 22. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ő már öreg, így szokta meg, nem tudod, és nem is kell, hogy megváltoztasd. Tűrd el, vagy ne menj nála. Ennyi.
2013. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem saját magad kellene megvizsgálnod, hogy miért szedsz nyugtatót mások szipogása miatt? Azért ez nem tragédia!
2013. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Leszoktatni nemigen tudod róla, de én teljesen megértelek!!!

Én is ki tudok készülni az ilyen hangoktól.

Én a szürcsölést utálom még a szipogás mellett.

2013. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ivilicious ***** válasza:
egyik munkatársam is. meg kell szokni, én már összepárosítom vele a szipogást:D
2013. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ivilicious ***** válasza:
am én a csámcsogástól ugrok ki a világból,meg a szürcsöléstől jujjjj
2013. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én anyám is szipog de csak ha eszik.Biztos a nyáltermeléssel van összefüggésben.A nagyanyád meg idegi alapon szipog mert izgul mikor beszél.
2013. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én meg attól vagyok ki, ha valaki szürcsöli a forró kávét, aztán hangosan nyeli. Meg ha csámcsog.
2013. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem sok az esély arra, hogy változtatsz rajta, a nagymamád már idős bizonyára....
2013. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Istenem,talán minden percet a mamáddal töltessz?ezért xanaxot bevenni?nem hiszek a fülemnek...na azért te sem vagy százas.Az én mamám csámcsog,meg nyammog is ,idegesít is de szeretem és tisztelem annyira hogy belefér...
2013. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az első mondatod végére felkiáltójel kell vagy pont. A xanaxot én az ilyen helyesírás miatt nyelem lassan XD Amúgy hogyan jutsz hozzá a xanaxhoz? Gondolom bemész az orvoshoz és kéred, hogy írjon fel neked xanaxot szipogás ellen.

Amúgy azért olyan sokáig úgysem vagy vele, gondolom nem vele élsz. Próbálj meg nem odafigyelni a szipogásra, lehet allergiás valamire és azért szipog.

2013. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!