Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menekülhetnék el...

Hogyan menekülhetnék el előle/tőle?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van a párom viselkedéséből, a mai után főleg. Sosem tud normálisan hozzámszólni, állandóan idegbeteg, ma sem volt ez másképp, de meguntam a kiabálását a semmiért, úgyhogy felmentem a szobába és bezártam az ajtót , ami csak belülről nyitható elvileg, de valahogy olyan erővel nekiment, hogy mégis kinyílt. Aztán meg engem rángatott, meg az ágyról a földre rángatott. Most lila a combom és csikarásos a kezem. Aztán még két bögrémet is összetörte. Azóta nem beszéltem vele, ő bocsánatot kért, a bögre miatt..... én nem szóltam hozzá egy szót sem, mert szerintem nincs beszélnivalóm vele, erre azt mondta milyen gyerekes vagyok, aztán most lelépett valahova. Félek tőle az a baj, és albérletben lakunk, és most fizettük ki a havi lakbért, de ami nagyobb baj, hogy egy munkahelyen dolgozunk.. És nem tudom mit tegyek, félek is tőle persze, mert szreintem ő ezt a viselkedést természetesnek veszi, mert ilyen környezetben nőtt fel, az apja ezt csinálta az anyjával, csak durvábban, de én azt nem akarom megvárni. De a munkámat hogy hagyjam ott, hova menjek?
2013. ápr. 19. 20:28
 1/4 acelsziv ***** válasza:
100%

először is azonnal orvoshoz menj és vetess látleletet.

nem írtad, hol laksz, de érdemesebb volna másik városba és másik albérletbe menned.

2013. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Miután ilyen a combod és a kezed, ezek után meg fog történni a verés is újra, meg újra. 10 évesen láttam, ahogy apám karácsonykor anyukámat veri, nekilökte a karácsonyfának.. Azóta normális és már nem is él velünk, de ahol az első bántalmazás megtörténik, ott a második is és a harmadik is. Minél előbb vetess látleletet, keress egy másik albérletet és ne is nézz vissza.

17/L

2013. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ez jobb nem lesz. Csak rosszabb! Látlelet, rendőrség, ima, hogy ne koptassanak le (velem megcsináltàk...)!
2013. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
(Bámulatos, hogy ekkora vadparasztokkal képesek vagytok összeállni...)
2013. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!