Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl sokat várok el a...

Tényleg túl sokat várok el a férjem fiától?

Figyelt kérdés
20 éves. Az érettségi után azért költözött hozzánk, mert hozzánk közelebb van az az iskola ahová felvették (okj-s képzés). A képzést sem csinálta végig, mert mégsem tetszett neki, belefogott 2 másik képzésbe, de azt sem csinálta. Dolgozni nem hajlandó, nekem sem segít a ház körüli munkákban, még a mosatlant sem képes elpakolni maga után. Elvárásai viszont bőven vannak. Úgy érzem ez így már nem mehet tovább. A férjem próbált vele elbeszélgetni, akkor jött a sok ígéret, hogy persze, minden változni fog, mégis minden marad a régiben. Néha már ott tartok, hogy kiteszem a házból és csináljon amit akar. Anyósomék csak sajnálkoznak ,hogy szegény fiúcska milyen nehéz lehet család nélkül felnőni, az anyja és az anyai nagyszülei szerint szintén nekem kellene tekintettel lenni az érzéseire. A férjem még 1,5 évig külföldön dolgozik és csak havi egy alkalommal jön haza, így tőle sem remélhetek segítséget. Mit csináljak, hogy valami jó irányú változás álljon be?
2013. ápr. 17. 08:11
 1/8 Presy ***** válasza:
100%
Le kell vele üllni beszélni rendesen hogy vagy elmegy dolgozni akárhova segédmunkásnak vagy gyárba. Vagy le üll segére tanulni ha egyik se megy menjen máshova 20 éves nem gyerek .Férjeddel beszéld át rendesen.
2013. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legközelebb itthon van a férjed, leültök és megbeszélitek, LEÍRJÁTOK a szabályokat. Ha a fiú nem tartja magát hozzá, akkor ha az apja utána újra itthon van kiteszi.
2013. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hármasban leülni, megbeszélni. Ha nem tartja be azt, amit maga elfogadott, akkor szankcióval illetni.

20 évesen ne viselkedjen kisfiúként.

2013. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel, de annyit hozzátennék: ha a nagyszülők és az anyja ennyire sajnálják, meg megértik, költözzön hozzájuk, és segítsenek ők neki. Könnyű más f...ával verni a csalánt!
2013. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem íróval.Költözzön akkor oda.Vagy keressen anyuka közelében iskolát amit esetleg el is végez!
2013. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Semmi különös nincs ebben, a srác a mai "fiatalok" 98%-ába tartozik. Tróger ganéj az összes, tisztelet az igencsak ritka kivételnek.

Az öcsém + a barátnője (20 év körüliek) is a szüleimnél lakik, rajtuk élősködnek, szívják a vérüket, mondjuk anyuék sajnos ezt eltűrik.

2013. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Semmi különös nincs ebben, a srác a mai "fiatalok" 98%-ába tartozik. Tróger ganéj az összes, tisztelet az igencsak ritka kivételnek."


Sajnos 23 éves fiatal férfiként tökéletesen egyet kell értenem! A mai fiatal generáció egy hatalmas rakás értéktelen, erkölcstelen, semmirevaló, trágya.

2013. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak. Nem tudom kivenni, hogy irónia e, amit írsz, vagy tényleg komolyan gondolod, nem akartam senkit megbántani, ezért írtam, hogy tisztelet a kivételnek.


Mondjuk fenntartom, amit korábban írtam, nézzetek csak körül a 20 év alatti ismerőseitek körében.

2013. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!