Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már van egy Ábel nevű...

Ha már van egy Ábel nevű fiunk akkor nagyon fura lenne ha az öccse a Noel nevet kapná?

Figyelt kérdés

Ábel-Noel. Négy betű, utolsó kettő ugyanaz.

Nagyon zavaró?


2013. ápr. 14. 18:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
:) Igen. Csak azt hozta fel példának, hogy fura lesz azt kiabálni utánuk hogy Ábel, Noel álljatok meg! De egy fiúk megszólítássak szerintem ez is kiküszöbölhető :) Én nem hallom hogy egyforma hangzása lenne. Ezek szerint nem vagyok egyedül vele.
2013. ápr. 14. 18:12
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem zavaró egyáltalán. Amíg nem olvastam el, hogy Noel a második, azt hittem, hogy a Káint szeretnétek az Ábel mellé, mert az lenne furcsa.
2013. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyiknek kiabáltok a másik is megáll. Szerintem teljesen jók.
2013. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fura és nem is zavaró. Egyébként én se vettem észre, hogy mindkettő "el"-re végződik. Nekem is elsőnek az tűnt fel, hogy bibliai nevek, pedig én sem vagyok vallásos. :)
2013. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A Noel nekem unszimpatikus ugyan, de a kettő együtt nem jelent problémát, teljesen jók együtt.


24N

2013. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Legyen Kevin a 2-dik babóóó *.* az oan trendy :$:$:$ sztem sokkal trendybb a noelnél oO
2013. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem zavaró!Lényeg,hogy nektek tetszik!
2013. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az Ábel nekem nem tetszik, a Noel névvel semmi baj. Egyébként tényleg furcsa egy kicsit, egymás után kimondva. Ne engedjétek, hogy elszaladjanak és akkor nem kell utánuk kiabálni.
2013. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten jó együtt a 2 név.

Ha megengedsz egy személyes véleményt: Az Ábel jó név, rokonomat is hívják így, de tudd, hogy külföldön (pl. Néemtország) kifejezetten ciki. Német ismerőseim szerint kb olyan, mintha Jézusnak hívnád a fiadat. Ez nem kell, hogy befolyásoljon, de jó, ha tudod.

A Noel szerintem pont fordítva. Úgy értem, Magyarországon szerintem kicsit ciki, olyan mint az összes többi, ÁÁÁÁmerikából vagy máshonnan lekoppintott név. Mint pl. a Kevin, meg mittudomén. Én biztos nem hívnám így a fiamat. Viszont külföldön pont a Noel az ami átlagos, jó hangzású név...

Hát, remélem segítettem:-)

2013. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!