Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene, kérem. Mit...

Valaki segítene, kérem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
megromlott a családdal a kapcsolatom...nemrég jöttem rá hogy nem vonzódom a férfiakhoz. zárkózott lettem, iskolába járok és ott csöndben üldögélek, nincsenek nagyon barátaim. szorongok és depressziós vagyok. sokszor teszek kárt magamba mikor rossz kedvem van. az akit szeretek teljes szívemből...ő...nem szeret engem :/ próbálom kiverni a fejemből de egyszerűen nem megy. elmondtam neki mit érzek iránta, de nem nagyon fogtam meg...nem tudom mit csináljak, mindennap azt kívánom bárcsak meghalhatnék, de senki sem segít. senki sem kérdez legalább egy olyat hogy pl.: hogy vagy? ... nem tudom mit csináljak. mit tegyek?

2013. ápr. 13. 22:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azzal nem értek egyet, hogy az emberek többsége gonosz. Egyszerűen félnek attól, aki más, mint ők - más, mint a megszokott. Közben persze ők is mások. Hisz mindenki kilóg a sorból valamiért, de ezt titkolják, mert attól félnek, hogy baj van velük. Félnek, hogy megszólják, kiközösítik őket. Megszokták az elmúlt évszázadokban, hogy be kell állni a sorba. A politikai hatalmak, a társadalom és az egyház mindig is ezt várta el tőlük.

Ha szeretnél beszélgetni egy öreg, tapasztalt, és megértő leszbikussal - aki egyben szülő is - írj nekem nyugodtan. Szívesen meghallgatom a problémáidat, beszélgetek veled.

2013. ápr. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!