Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene, kérem. Mit...

Valaki segítene, kérem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
megromlott a családdal a kapcsolatom...nemrég jöttem rá hogy nem vonzódom a férfiakhoz. zárkózott lettem, iskolába járok és ott csöndben üldögélek, nincsenek nagyon barátaim. szorongok és depressziós vagyok. sokszor teszek kárt magamba mikor rossz kedvem van. az akit szeretek teljes szívemből...ő...nem szeret engem :/ próbálom kiverni a fejemből de egyszerűen nem megy. elmondtam neki mit érzek iránta, de nem nagyon fogtam meg...nem tudom mit csináljak, mindennap azt kívánom bárcsak meghalhatnék, de senki sem segít. senki sem kérdez legalább egy olyat hogy pl.: hogy vagy? ... nem tudom mit csináljak. mit tegyek?

2013. ápr. 13. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyetlen ember sincs, akiben megbíznál és akivel beszélhetnél ezekről? Egy barát, egy tanár, egy rokon...? Család tud arról, hogy a nőkhöz vonzódsz? Elmondtad nekik? Emiatt romlott meg a kapcsolatotok?

Hány éves vagy?

Ne aggódj, megtalálod a párod, habár így minden bizonnyal nehezebb lesz egy kicsit. De te is leszel majd még boldog! Egyelőre próbálj beszélgetni valakivel, kérj segítséget a környezetedből!

Azzal, hogy kárt teszel magadban, még nem lesz jobb!!

2013. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem nagyon van...nem tudja a családom, szerintem ha tudnák akkor elítélnének-kitagadnának. életkort nem szívesen írok főleg nem nyilvánosan. :c
2013. ápr. 13. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha iskolába jársz és komolyan gondolod amiket itt leírtál, iskolapszichológus!
2013. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Először is ne bántsd magad és próbáld meg elfelejteni a lányt. Majd koncentrálj arra,hogy rendbe rakd a magad kis világát és kérj segítséget valakitől,ha ismerőstől nem megy akkor keress fel egy pszichológust aki segít feldolgozni a veled történő dolgokat.

Na meg ne aggódj, találsz majd egy lányt aki ledönt a lábadról és kölcsönösen imád :) Sok sikert és mihamarabbi kilábalást a depresszióból :)

2013. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyi, attól hogy nem viszonozzák az érzéseidet még nem kell búskomorrá válni és azon gondolkodni hogyan árthatnál magadnak... Sőt, a szexuális irányultságnak sincs köze a zárkózottsághoz.


Bár nekem ilyenekbe nem is szabadna beleszólnom (mivel csak egy csekélyértelmű medvebocsnak érzem magamat így szombat este a számítógép előtt), szerintem az a legnagyobb baj, hogy nincs aki foglalkozzon veled, függetlenül a szexualitástól.

Viszont ezek a dolgok oda-vissza működnek, amiből következik a következő kérdés: miért romlott meg a kapcsolatod a családoddal?

2013. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ha te szereted őt ő pedig nem szeret téged, akkor felesleges bármit is erőltetni, ezt már volt szerencsém megtapasztalni. Felesleges ráakaszkodnod, nem lehet ezt erőltetni. Én is voltam olyan rossz passzban mint te, nekem is ingatag a lelkivilágom, úgyhogy tudom mit érzel. Elhiszem, hogy fáj ha viszonzatlan a szerelmed és úgy érzed nem becsülik meg.


De fel a fejjel, ha ártasz magadnak azzal semmi sem lesz jobb. Próbálj meg kimászni a gödörből és előre nézni, mert gondolom fiatal vagy még, előtted az élet. Nem ez a lány fogja elrontani az életed, lesz még sok más, aki érdemes a szeretetedre és aki viszonozza is. Nyugodj meg szépen és ne parázz. Ha megpróbálsz pozitívan hozzá állni a dolgokhoz, akkor minden sokkal jobb lesz.


Az emberek többsége meg gonosz. Nagyon gonosz. Aki másabb, csendesebb, egyénibb mint a tömeg, akkor azt kiveti magából a társadalom, csak mert "veszélyes" vagy "blond" vagy "gáz" Csak azért, mert van önálló gondolkodása és nem robot. Az emberiség GONOSZ, és ez így marad bárhogy is kapálózol. és akkor fog elönteni téged a mérge, ha megadod magad. Nem kell változnod, inkább dacolj önmagad erejével a sok gyökér ellen. Ha nem kérdezik meg, hogy mi a bajod, akkor annyit is érnek. Ne vágyj bunkó, leszarós emberek barátságára, mert számukra te nem létezel. Ellenben rengetegen vannak úgy mint te. Őket találd meg mert ők érzik azt amit te.

2013. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszönöm a tanácsokat és a válaszokat, igyekezni fogok betartani azokat amiket hasznosnaklátok. köszönöm
2013. ápr. 13. 23:24
 8/11 anonim válasza:
76%
Ne csinálj semmi hülyeséget kérlek.
2013. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szia! Én is voltam hasonló helyzetben, és kimásztam belőle.

Látogass el a Larisz egyesület valamelyik rendezvényére, ahol megismerkedhetsz hasonló nőkkel, elmondják az ő életútjukat, és velük kibeszélheted ezt a problémát. www.labrisz.hu

illetve ingyenes telefonos segítséget kérhetsz itt


Meleg Háttér Információs és Lelkisegély Szolgálat

(1) 329 3380

(80) 505-605 (ingyenesen hívható).

SKYPE: segelyvonal

Mindennap 18-tól 23 óráig


Nekem biztosan sokat segített, hogy van egy összetartó közösség. Szülőknek meg addig nem lehet elmondani, amíg az ember lánya nem készül fel rá lelkileg.

Sok sikert neked!

2013. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jó...:/

köszönöm :) kicsit utána olvasok ennek :) :(

2013. ápr. 14. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!