Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az apáról, aki a fiának egy karton cigit vesz a névnapjára?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem "gáz". Én is dohányzom és sokszor szülinapra/névnapra virág, vagy csoki helyett egy doboz cigit kapok, mert külön azt kérek. Mondjuk mostanában nem állok fényesen anyagilag, úgyhogy én baomira örülnék egy karton ciginek (sokszor még egyetlen doboznak is :D).

Tudom, hogy mennyire káros és hasonlók, de úgy gondolom, ha valaki dohányos, az úgyis meg fogja magának venni a cigit, ha nem is egyszerre egy egész kartonnal, de dobozonként, úgyhogy hasznos ajándéknak tartom. Ezzel az erővel azt a kérdést is fel lehetne tenni, hogy ciki-e csokit, vagy virágot kapni névnapra, hiszen a csoki hízlal, a virág elhervad, szóval ezek is abba a kategóriába tartoznak, mint mondjuk a cigi, csak ezek ajándékozása ugye megszokott.

Amúgy meg ha az ünnepelt örült neki, akkor tökmindegy, mit adott neki az apja, a lényeg, hogy örömet szerzett vele.

L/26

2013. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja, hát igen. A húsból te is ehettél volna, a cigi meg csak a férjedé. Így már értem, miért lett feltéve a kérdés. Legalábbis nekem ebből a hozzáállásból az jön le, hogy te nem dohányzol. Ha jól keres a férjed, akkor te meg kérj húst a te szülinapodra.
2013. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én a kérdezővel értek egyet!
2013. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ohmy... Persze,igazából az böki a csőröm,hogy nekem ebből semmi hasznom nincs,mert nem cigizek.. Egyszerűen csak szerintem ez egy személytelen ajándék,a haveromat a 18.szülinapján talán meglepném vele,de a gyerekemet.. Na mindegy,köszönöm annak,aki válaszolt. Annak meg külön örülök,hogy nem csak én gondolom úgy,ahogy.
2013. ápr. 10. 21:47
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél vannak nagyobb problémák is az életben.
2013. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy nincsenek? Nyilván vannak,mindenkinek. Vagy most mi is a gondod? Hogy ez nem akkora "probléma"? Mert szerintem sem probléma,az nálam máshol kezdődik. Pusztán érdekelt mások véleménye is,ha nem haragszol :-)
2013. ápr. 11. 12:44
 17/17 walk w1th mee ***** válasza:
jófej:D
2013. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!