Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az apáról, aki a fiának egy karton cigit vesz a névnapjára?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
G.Á.Z!
2013. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Milyen rendes, hogy gondolt ra. Mondjuk kérdés, hogy dohányzik e a fiú es hogy mennyi idős....
2013. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, hány éves a fia, dohányzik-e, eleve ilyen ajándékot szeretett volna-e, meg hasonlók. Ha egy dohányzó, felnőtt ember cigit kap az apjától, hát kapjon, az ő dolguk.
2013. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Semmi.Valószínűleg a kisöregnek most nehezebb ideje van. Ne hogy már ezen megsértődj. A szándék a lényeg és nem az összeg.
2013. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jah, első voltam....ha anyagi gondjai vannak, akkor természetesen nem gáz, de ha csak azért mert nincs jobb ötlete akkor viszont az!
2013. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
26 éves a fiú,az apa nagyon jól keres. Igen,dohányzik.
2013. ápr. 10. 15:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát így szerintem viszont gáz. Még akkor is, ha dohányzol...most komolyan, miért nem gyűrt egy kis pénzt a zsebedbe ennyi erővel..?
2013. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, értem! Arról van szó, hogy jól keres az apa és a fia nem kap mást, csak egy karton cigit, semmi értelmesebbet. Hát nem tudom... lehet alapból spórolós az öreg.
2013. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az apa jól keres, a fia pedig egy dohányzó felnőtt. Arról nem esett még szó, hogy a srác hogy keres. Lehet, hogy minimálbért kap. Akkor szerintem örült annak a karton ciginek, mint majom a farkának. És nem tudjuk, hogy mi volt az előzmény. Lehet, hogy egy vasárnapi ebédnél kérdezte az apa, hogy mit kér a gyerek, ő meg rávágta, hogy semmit. Ez esetben nem volt más ötlete az apának. De az is lehet, hogy kifejezetten cigit kért. Én is ilyen dolgokat szoktam kérni, bár nem cigizek, szóval arra értettem, hogy olyat, ami számomra fontos, szükségem van rá, hasznát veszem, és magamtól mondjuk sajnálnám megvenni (vagy épp nem is lenne rá pénzem). Hasznosabb dolog értelmes ajándékot kérni, mint hülyeségeket kapni.
2013. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A férjemről van szó,ő is jól keres,mindketten kuülföldön dolgoznak. Nem mondta,hogy mit kér a névnapjára. Csak szerintem gáz,hogy egy karton cigit vett? Ennyi erővel 1kg húst is vehetett volna,az legalább nem mérgez.
2013. ápr. 10. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!