Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a töltöttkáposzta jó...

Csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
másfél évig voltunk együtt,mikor kijelentette nem szeret,menjünk külön. utána próbálkozott több lánynál,de nem jött össze senkivel. eltelt majdnem egy év,megkeresett,h próbáljuk meg újra. állítása szerint azért nem jött össze senkivel,m velem akart. belementem,másfél éve vagyunk együtt,de sokat nélkülözöm mellette,úgy érzem nem szeret eléggé. mindig az jut eszembe,h egyszer eldobott azért,m nem szerelmes... kívülállók véleménye érdekelne. el lehet felejteni a sok sérelmet? lehet azért jött össze velem,h ne legyen egyedül? lemondott a szerelemről? ezek a kérdések fogalmazódnak meg bennem. nagyon szeretem a mai napig. de ilyen érzésekkel érdemes mellette maradnom?
2013. ápr. 10. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi is így kerültünk újra össze, hülyeség volt, első pár hónapban minden oké, de már én is a szakítás felé hajlok, de mindig olyan nehéz megtenni :(. Hiányozna is, de jobb is lenne, ha nem lennénk együtt, nem tudok dönteni. Hétfőn eljöttem tőle, most még mindig rágom magam a dolgokon, nem beszélünk, ő írja a szerelmes szövegeit, de annyiszor megbántott... Megcsalásról nem volt szó, de a kapcsolatunk már nem olyan mint régen volt
2013. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát nem lehet valami nagy adonisz a gyerek kérdező, ha nem kell a többi csajnak/nőnek. :)

Lehet ők megéreztek valamit rajta. Vagy csak egyszerűen az a kuka kategória.

2013. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!