Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a töltöttkáposzta jó...

Csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
másfél évig voltunk együtt,mikor kijelentette nem szeret,menjünk külön. utána próbálkozott több lánynál,de nem jött össze senkivel. eltelt majdnem egy év,megkeresett,h próbáljuk meg újra. állítása szerint azért nem jött össze senkivel,m velem akart. belementem,másfél éve vagyunk együtt,de sokat nélkülözöm mellette,úgy érzem nem szeret eléggé. mindig az jut eszembe,h egyszer eldobott azért,m nem szerelmes... kívülállók véleménye érdekelne. el lehet felejteni a sok sérelmet? lehet azért jött össze velem,h ne legyen egyedül? lemondott a szerelemről? ezek a kérdések fogalmazódnak meg bennem. nagyon szeretem a mai napig. de ilyen érzésekkel érdemes mellette maradnom?
2013. ápr. 10. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
erre kár pazarolni az időt
2013. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdemes így mellette maradnod. Ha már bizonytalan vagy, akkor nem érdemes tovább rá pazarolni az időd. Persze nem azt mondom, hogy most rögtön hagyd ott, de azért az látszik, ha valaki csak azért van valakivel, hogy ne legyen egyedül, ki legyenek elégítve az igényei minden téren....
2013. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem érdemes.
2013. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon erősen emlékeztet arra a

"ha nincs ló jó a szamár is" esetre.

Kedvesem. A barátod amint szerelmes lesz egy lányba vagy valaki másnak csapná a szelet, úgy ott hagy hogy pislogni sem lesz időd..

2013. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Hülyeség volt vele újra összejönni. A napnál is világosabb, hogy csak pótlék vagy neki, mert a többi lánynak nem kellett. Vagyis ha jön egy jobb, akkor ott fog hagyni.
2013. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" lehet azért jött össze velem,h ne legyen egyedül? lemondott a szerelemről? "


Sajnálom, de az irásod alapján naGyon igy tűnik a dölog.

2013. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen nekem is aló szamár esett jutott eszembe....
2013. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Bocs hogy belekötök, de jobb címet te sem tudtál volna mi??

Én konkrétan töltött káposztára gondoltam....


Hülyeség együtt lennetek szerintem...

2013. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Én is voltam nemrég (kb. egy éve) ilyen helyzetben. Három hónap után azt mondta, hogy felszállt nála a rózsaszín köd, nem érez szerelmet, így hát szakítottunk. Én majd belepusztultam, de nem volt mit tennem. Két hét elteltével ő kezdeményezte a békülést, én meg belementem, mert szerettem. Gondolom, mondanom sem kell, hogy ezután sem volt zökkenőmentes a kapcsolatunk, azt éreztem, amit te, hogy nem szeret eléggé. A kapcsolatunk az év végéig eltartott. Nagyon sokat szenvedtem mellette, magam sem tudom, hogy miért húztam olyan sokáig a szakítást. Természetesen próbáltam vele megbeszélni a dolgainkat, elmondtam, hogy mi bánt, hogy miért érzem magam rosszul, stb. Érdemi választ nem kaptam a kérdéseimre, csak azt, hogy ő ilyen. Szakítottunk, nekem elég gyorsan belépett valaki az életembe, akivel össze is jöttem. Persze akkor már megbánt mindent és békülne.


Szóval szerintem sem érdemes vele maradnod, ha bizonytalan vagy. Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen egyoldalú kapcsolatok nagyon méltatlanok és lelkileg kikészítik az embert, engem legalábbis kikészített. Bizonytalan voltam, elesett és állandóan szomorú. Hidd el, jobbat érdemelsz és amúgy is mindenki arra vágyik, hogy szerelemmel szeressék, szerintem ne érd be ennyivel.

2013. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött a "felmelegítés", de itt nem ilyen jellegű gond volt, és mindketten nagyon szenvedtünk, vártuk, hogy eljussunk oda, hogy elkezdhessünk valami újat egymással, de ehhez sok dolgot véghez kellett vinnünk - egyedül. Viszont nekem ez szörnyen visszatetsző, hogy nem szeret, próbálkozott máshol, és mivel nem jött össze, ezért inkább visszajött... Én így nem maradnék.
2013. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!