Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak ilyen családok?

Tényleg vannak ilyen családok?

Figyelt kérdés
A minap olvastam itt, hogy férj+feleség+szerető(nő) együtt élnek és még a szex is hármasban, mindenki mindenkivel felállásban történik. Kiváncsi lennék, tényleg vannak ilyenek, és mégis hogyan tud működni?
2013. ápr. 9. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Itt a házban is lakik egy család. Anya apa szerető és 2 gyerek.

Egyik szobában apa és szerető, másikban anya 2 gyerekkel. Gyerekek nagyok a lány nem bírta és 16 évesen férjhez ment es elköltözött.

Nem volt annyi pénzük hogy eladják a lakást és külön költözzenek.

2013. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Azért első baromira nem ugyan az az eset.

A te esetedben elváltak csak továbbra is együtt élnek egy ingatlanban mert válás után sem tudnak tovább lépni. Mivel elváltak apuka meg tovább lépet. Ebben semmi abnormális nincs, nem szerencsés de nem is ugyan az.

2013. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
a fókuszban volt egy család tanyán éltek (jelzem apuka és a "feleségek nem magyar származásúak voltak) és apukának 3-4 barátnője volt. és a hölgyek a legnagybb harmóniában éltek és osztoztak ugyanazon a férfin
2013. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ismerek ilyet, ott a két gyerek között pár nap van..az apa ugyanaz..az a nő amelyik hamarabb jött a képbe, onnan van a egy nagyobb gyerek. Ez a két nő nagyon jól megérti egymást, felváltva hozzák-viszik a gyereket, van amikor meg együtt..apu ha elege van, utazgat.
2013. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos vannak. Az USA-ban elterjedtebbek. Persze nyugatról jön az összes hülyeség, úgyhogy nem is csoda. Tiszta gáz. Valami poligámistáknak hívják őket, csak egy kicsit más szóval. Szerintem nem valami egészséges dolog. Én csak fogom a fejem, hogy merre tart ez a világ.
2013. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
De azért szerintem más ez, mint az araboknál, mert nekik a kultúrájuk része. Nyugati, vagy európai embertől ez már abnormális
2013. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz, vannak olyan kultúrák ahol ez bizony normálisnak mondható. Ugyanúgy vannak olyan kultúrák, ahol a szülők gyerekek együtt élnek a nagyszülőkkel, egy háztartást vezetnek. EEz általában harmónikusabb otthont nyújt, mert így a tagok (főként a nők) könnyebben elosztják maguk köz a házimunkát, és a nevelést. Természetesen a gyerek így is tisztában lesz az anya fogalmával, és pl csak az anyjával fogják megbeszélni a mélyebb, intimebb dolgokat, miközben a többi családtag a nevelésének többi részében vesz részt. és már csak azért is látom, hogy ez valahol jó, mert így a gyermekben is kialakul az az érzés, hogy sok emberre számíthat, nem csak 1-re vagy 2-re, vagy 0-ra.
2013. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Személyesen nem ismerek ilyen családokat, de talán nem is olyan nagy baj ez.

Régebben volt TLC csatornánk, azon volt egy műsor egy amerikai családról, ahol a férfinek három felesége és egy barátnője volt (később őt is feleségül vette), és persze egy rakás gyereke. Az volt a címe azt hiszem, hogy Feleségtestévrek vagy valami ilyesmi. Nem tértek ki benne az intim részletekre.

Én el sem tudom képzelni, hogy működhet, nem tudnék így élni.

2013. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nalunk a faluban volt egy idos holgy akit ugy emlegetttek, hogy..." Tudod a Mari, akinek ket ura volt...."


Ugy tortent az eset, hogy elment a ferj a hamoruba... Halottnak nyilvanitottak, afeleseg ujraferjhezment, a volt ferj hazajott...


Mit tidtak volna csinalni... Egyutt laktak harman...

Nekik mukodott.a vicc az egeszben, hogy a 2 ferj (itt ugye a masodik hazassag igazabol ervenytelenne valt)

Egy munkahelyen valtott muszakban dolgozott...

Igaz kellemetlen szituacio hozta naluk igy de a vegeredmeny ugyanaz, bar a szexualis eletukrol szerencsere semmit nem tudok...


De ehhez szeritem nagy tolerancia kell...

2013. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!