Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mérges rám? Kajak...

Miért nem mérges rám? Kajak már idegesít.

Figyelt kérdés
Hétvégén "kicsit" jobban elszálltam, mint szoktam. És nem figyeltem az időt, hajnali 7-re értem haza. És apám nem is ideges rám meg semmi. Pedig eddig mindig ha ilyen sokáig kimaradtam éjszaka tök ideges volt. Most nem is szólt semmit és azóta se mérges... Miért nem? Amúgy nem nagyon szoktam bulizni, havi 1-2x és akkor is ilyen 1-2 óta fele hazaszoktam menni. Mi történt??? Amúgy 17 vagyok
2013. ápr. 9. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet neki még ez a havi 1-2x-i alkalom is sok és már beleunt hogy mindig szóljon. Szoktatok veszekedni?
2013. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Fiam, mert csalódott benned. 17 évesen lehetne annyi eszed, hogy odamész hozzá és bocsánatot kérsz. Mi az, hogy téged idegesít? Tisztában vagy azzal, hogy mennyit idegeskedett már miattad, és mennyire fájhat neki, hogy ennyire semmibe veszed? Legalább gondolkozz el azokon, amiket írtam...
2013. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán már belefásult az állandó aggódásba,és nincs kedve rád szólni,hiszen nem látja értelmét.
2013. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek szóljon, ha úgy sem fogadod meg? Respect apádnak.
2013. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem mérges,csak csalódott.
2013. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy tudomásul vette, hogy már nagyfiú vagy.
2013. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez is valahogy egy büntetés... És lám,be is jött:D Egyébként nyugodtan kérhetnél bocsánatot,lehet még meg is lepődne apukád.
2013. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!