Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a pârom?

Miért viselkedik így a pârom?

Figyelt kérdés

10napot van itthon mert külföldön dolgozik. Kb 2 havonta jön haza.


Pár napig szép és jó volt minden, amíg nem vettünk autót! Magának nem talált nekem talâlt egy kissebbet. Nem most akartam hanem majd szóval az ő szele volt!

Mâsnaptól bunkó üzemmódban van. Nincs ölelés, puszi szex sem.

Reggel fel kell, elmegyünk valahova, haza jövünk lefekszik, tv-zik elalszik. este fürdés megint alszik. Zavar! Ilyen nincs.


Volt hogy reggel felkelt hogy oda piszkított a kutya, nem keltem fel, s közölte ne várjam hogy kedves legyen velem.

Felhânytorgatja az autót hogy fogjam be mert rajtam van fèl milió.

Előfordul hogy bevâsárlásnâl vigyorog az eladóra, ràm pedig egy mosolyt sem enged el.


Szerinte az idegen nő tiszteletet érdemel jelen esetben én meg nem.


Mi ez a vâltozás?


2013. ápr. 6. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
van kint egy másik nője,az neki a fontos és nem te
2013. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerűbb lenne tőle megkérdezni.
2013. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én megmondanám hogyha az a baja hogy vett nekem egy kocsit vigye vissza,és béküljünk ki. ha úgysem akkor nője van és kiraknám a bús francba.. én sztem ezt tenném,vagy követném vagy nem tudom...
2013. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Egyetèrtek az elsôvel, van kint egy nôje. Sajnàlom, de èn ugyanezen keresztül mentem, a tünetek hasonlòak voltak a volt fèrjemnèl.......beszèlj vele, de szerintem szakítsatok...
2013. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy őszinte beszélgetés mindennél többet ér... Előre ne fesd az ördögöt a falra.Én nem gondolnám ,hogy feltétlenül nője van kint.. ez annyira közhely,ha valami nem klappol,egyből azt állitják ,hogy biztos nő van a dologban,pláne,ha külföldön gürizik a férj.Nem kell ahhoz külföldön dolgozni,hogy félrelépjen,ha akar itt is megcsal... sőt még inkább .Szerintem egyből ne a legrosszabbra gondolj,lehet egyszerűen bele van fáradva ebbe az életmódba.. beszélgessetek,érezze,hogy mellette állsz,hogy támogatod és szereted :-) .Sok sikert !
2013. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!