Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Ha valakinek kiöntöd a lelked és megosztod vele a legfájdalmasabb problémáid de a veszekedések alkalmával direkt ezekkel vág vissza, pedig tudja, mennyire fájnak?

2013. ápr. 5. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A világon a legocsmányabb dolog. Én is így jártam néhány éve egy volt "barátnőmmel". Soha többet ne állj vele szóba!
2013. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gaz ... Kerüld el olyan messziről amennyire csak lehet .
2013. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te megosztod vele a lelked fontos rezdüléseit, ô meg kiforgatja...kevês aljasabb dolog van...
2013. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Az hogy szándékosan beléd rúg felhasználva azokat az infókat rólad, amiről tudja, hogy neked gyenge pontod?

Semmiféle képen sem nevezhető olyan embernek, aki érdemes arra, hogy több időt szánj rá! Nem foglya abba hagyni.. Valamiért szeret téged megbántani, hogy miért nem is olyan fontos, több oka lehet :S vagy alapból ilyen személy vagy annak idején te is egyszer már megbántottad és ez benne maradt, mint szálka,(ha valami baj van azt nyíltan meg kellene beszélni )de nem annyira érett személyiség, hogy erre rá jöjjön. Inkább vissza adja, amikor csak tudja.. de mivel soha sem beszélitek meg beszéltétek meg azt ami neki rosszat okoztál(sanszos nem is tudsz róla, mert magába fojtotta)ezért ez a sértettsége meg marad, ha a fejedre állsz is... :S

2013. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem anyukám ilyen.

Ezzel azt éri el lassan nálam, hogy az időjáráson és azon kívül hogy mit kellene venni a boltban, nem igazán beszélgetek vele..

2013. ápr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, teljesen megértelek...

Az én anyám is ilyen, aztán még a fejemhez vágja, hogy miért nem mondok el neki semmit? Hát mit gondol vajon miért?

De a legjobb, hogy nálam nem csak a problémáimmal vág vissza (óó, olyanokról már rég nem beszélek) de még azzal is, ha valami jó dolog történik számomra.. (egyszer mondtam neki, hogy az egyik barátnőm egyszer mondta, hogy nem is gondolta volna, hogy ilyen jó fej vagyok... erre anyám azzal jött, hogy még XY is azt mondta, hogy egy mocskos köcsög vagyok /ezekkel a szavakkal/ gondolhatod mennyire jól esett)...


undorító

2013. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Az első alkalommal tanulni kell belőle, és nem szabad többé kiadni neki magad.
2013. ápr. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!