Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tisztelnek senkit a...

Miért nem tisztelnek senkit a mai fiatalok? Miért gázolnak át a szüleiken is? Vajon miért vannak tisztába annyira a jogaikkal? Viszont azzal nincsennek tisztában//vagy nem akarnak tisztában lenni//hogy a jogok mellett vannak kötelességeik is.

Figyelt kérdés
Persze tisztelet a kivételnek.Elborzadva látom,hogy a mai tizenévesek mi mindent megtesznek amit én fiatal koromban nem tettem meg,mert ha a szüleim azt mondták,hogy nem akkor az nem volt.Most nevelgetek egy apróságot.Szeretném elkerülni azt,hogy a gyermekem egy nemtörödöm gyerekké váljon.Vagy a társadalom,ez a kor ilyen?
2009. szept. 21. 13:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
mert erkölcstelen , undorító a világ azért.... de szerintem ezzel mindenki tisztában van.. a való világ a példa mindenkinek, hogyan legyünk menők , bunkók, és undorító emberek.... igazábol egy senki az összes csak nagyot hisz magáról....
2011. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
a kérdezőnek: azt nem kerülheted el .... sajnos már kezd a legtöbb ember ilyen lenni:S
2011. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!