Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek nektek ezek a...

Hogy tetszenek nektek ezek a nevek: Heléna, Bella, Karolina, Lídia?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 08:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
a lidia annyira nem tetszik, de a többi igen.
2013. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
67%
Nem.
2013. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egyik sem tetszik, bocsi :)
2013. márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sorrendben a Bella az első, azon én is gondolkodtam, vagy inkább Izabella, utána a Karolina, de csak mert volt egy ilyen nevű osztálytársam, Heléna és a Lídia sajnos annyira nem tetszik, inkább a Lívia :)
2013. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egyedül a Lídia megy el, de az sem igazán tetszik!
2013. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
na akkor ennek örülnöm kell, mert ezek szerint nem lesz a gyermekeimnek sablonos neve, amit minden anyuka választ /Anna, Luca, Hanna/! :)
2013. márc. 30. 08:35
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kerdezo! Bella nekem debella, karolina egy eszement no az ismeretsegi koromben, Lidia es Helena elmegy. Az an gyerekem az altalad sablonosnak ertekelt Anna nevet kapta. Marhara nem erdekelt vadidegenek velemenye, sem az, ha gyakori nev. A gyerekem egyedi es nem kulonleges nevtol lesz az.
2013. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
4-es válaszoló vagyok, hát kedves kérdező, az Anna és a Luca nekem is tetszik, és ahhoz képest, hogy azt tucatnévnek nevezted, én egyet sem ismerek, viszont Bellából kettőt, Karolinából 4-et ismerek, és a másik válaszolónak is van Karolina ismerőse, a másik kettőt ugyan nem ismerem személyesen, de egyre inkább ezek fognak bejönni a köztudatban szerintem. Ennyit a tucatnevekről.
2013. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
a tucatnév kifejezést azért használtam, mert a 2012-es adatok szerint a Hanna, Anna, Luca és Jázmin a legtöbbet adott női keresztnevek. Más kérdés, hogy te például nem ismersz ilyen nevű embereket, nyilván, az ismertségi köröd nem jelentős része 1-2 éves. Mindazonáltal, ezeket a neveket nem tartom rondának, vagy átlagosnak, csak nem akarok olyan nevet, ami mostanában aaaannyira divatos. És tudtam, hogy ezen valaki meg fog sértődni, mivel a gyakoriságából adódóan, itt is van legalább 1 ember, akinek ez a gyerekeinek a neve!
2013. márc. 30. 09:14
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
félreértettél nincs gyerekem, és nem is sértődtem meg, csak valahogy pont ezek szerintem nem tucatnevek :)
2013. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!