Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért őt kérte meg, hogy...

Miért őt kérte meg, hogy tegezze? Engem miért nem?

Figyelt kérdés

Előre írom, hogy nem ez a legnagyobb bajom az életben, de most kicsit furán érzem magam tőle.

Szóval 30 évesek vagyunk mindketten a férjemmel, 8 éve házasok.Van egy nagyon jó barátnőm lassan 20 éve, ő is ennyi idős.

Barátnőm édesanyjával és a húgával lakik otthon, ezért néha megkérnek, hogy szóljak a férjemnek, hogy ha valamit nem tudnak megcsinálni.Festés, vízcsöpögés egyéb...

Ilyenkor ő megy és megcsinálja, mindig adnak valamit érte ha nagyobb munka akkor pénzben egyeznek meg.Mindig aranyosak, kedvesek, én nagyon sokat voltam náluk régen, tehát ismerem őket jól.

Most megint munka van náluk és nekem dolgom volt, nem mentem el velük.Mikor hazajött a férjem, mondja hogy a barátnőm anyukája megkérte, hogy tegezze.

Na ezen akadtam ki igazából, olyan fura vagy nem is tudom.

Engem majdnem 20 éve ismer, férjemet alig pár éve.

Írjatok erre nekem valamit, mert nem tudom hova rakni a fejemben.


2013. márc. 30. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom annyira hálás neki amiért megcsinál náluk mindent, hogy ezért jutott eszébe felajánlani a tegezést.

Lehet hogy ha legközelebb együtt mentek, akkor neked is felajánlja, mert tök fura lenne ha egyszerre találkoztok vele, és egyikőtök tegezi, másikótok magázza.

2013. márc. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is erre gondoltam, hogy fura lenne ha találkozunk.

2013. márc. 30. 02:17
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tetszik neki a férjed...nem azt mondom, hogy a férjednek is, de a nő szerintem rá van kattanva.
2013. márc. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd anyukája hálás neki, és ennyi a történet..
2013. márc. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik ezt valtjak ki a masikbol..


Edesapamat kb mindenki tegezi, es mindenkit tegez. Anyukamat pedig nem, ugyanazok az emberek sem....eleg fura beszelgetesek kanyarodnak ki belole.

Anyukamat az zavarja, hogy apu miert tegezodik mindenkivel, nem az, hogy o miert nem....


Amugy konkretan nem tudom, hogyan eri el apu sem, annyira laza talan adott helyzetekben...

2013. márc. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

Engem nem zavart sose, hogy nem kérte, hogy tegezzem, csak ugye így most.

Elképzelem amit írtál utolsó, hogy társaságban vagyunk és össze-vissza megy a beszélgetés.Nekem az kicsit kínos lenne, mint írtad anyukádat is zavarja.

2013. márc. 30. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!