Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek éretlen vagyok és...

Szerintetek éretlen vagyok és ezért?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és mindig amikor beszélgetek anyával mintha nem figyelne rám nem kérdez meg semmit csak beszélek mi volt a suliba mert ő 3 ig dolgozik és hangosabbra rakja a hangerőt a tv-n hogy ne halja amit mondok... és ahánszor beszélgetünk mintha éretlen lennék és nem szol semmit csak felhangositja a tv-t meg beszélget mással mintha untatnám. a nővérem 13 éves de ha hazajön akkor anyukám megkérdezi mi volt a suliba stb beszélgetnek velem meg soha. Sokszor ez rosszul esik. én mindent megteszek de ő olyan mint ha nem szeretne. (biztos szeret) de nem ugy. ja és folyton mondja hogy ronda vagyok.

2013. márc. 29. 11:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon sajnállak szegénykém!:(( amúgy én utolsó vagyok
2013. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!