Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek éretlen vagyok és...

Szerintetek éretlen vagyok és ezért?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és mindig amikor beszélgetek anyával mintha nem figyelne rám nem kérdez meg semmit csak beszélek mi volt a suliba mert ő 3 ig dolgozik és hangosabbra rakja a hangerőt a tv-n hogy ne halja amit mondok... és ahánszor beszélgetünk mintha éretlen lennék és nem szol semmit csak felhangositja a tv-t meg beszélget mással mintha untatnám. a nővérem 13 éves de ha hazajön akkor anyukám megkérdezi mi volt a suliba stb beszélgetnek velem meg soha. Sokszor ez rosszul esik. én mindent megteszek de ő olyan mint ha nem szeretne. (biztos szeret) de nem ugy. ja és folyton mondja hogy ronda vagyok.

2013. márc. 29. 11:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezt inkább rakd át a Családi kapcsolatokba, ott valószinű jobb válaszokat kapsz.
2013. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
jó.
2013. márc. 29. 11:37
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád egy idióta...
2013. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De beszéljek vele és mit mondjak neki? : anya nem törődsz velem? akkor meg csak felháborodik.
2013. márc. 29. 11:44
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

ha zenét hallgatna, még elfogadható nekem más nem igen

viszont egy gyerek beszélgetne a szülővel, erre figyelni kellene

mi lenne, ha lehalkítanád, mit szólna? nem venné észre, hogy beszélgetni akarsz vele, pedig jó lenne, mert valami gondja van, amit így nem lehet tudni N

2013. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy ilyen anyukád van. Ne meséj Neki, meglátjauk akkor mit szól, hátha akkor elkezd kérdezgetni. Ha van valami, akkor beszéld meg a nővéreddel

!!


:))

2013. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja igen tegnap is mosogatott mondtam hogy szia anya és bedugta a fülhallgatot a fülébe. azért ez már kicsit bunkóság nem?
2013. márc. 29. 11:47
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) megpróbálom :)
2013. márc. 29. 11:47
 9/21 anonim válasza:
Ez nagyon nagy bunkóság.. nem is értem, hogy hogy lehet ilyen egy szülő ://
2013. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy már kipróbáltam hogy nem beszélek vele és volt olyan hogy 3 napig nem beszéltünk egy szót sem szóval ha én nem szólok hozzá akkor nem is beszélgetünk. És egy idő után már nem tudok nem beszélgetni vele mert hiányzik. és sokszor sírtam már emiatt hogy nem törődik velem.
2013. márc. 29. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!