Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Varni kell a nagy O-re?

Varni kell a nagy O-re?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, aki most kezdte a gimnaziumot.Eddig semmilyes "kapcsolatom" nem volt egy fiuval sem.Olyan "romantikus" nezeteim vannak/voltak, hogy erdemes varni arra az erzesre, hogy vau.Eddig lehetosegem se nagyon volt arra, hogy valakivel elkezdjek jarni, de mostanra mar egyre tobb van, akikkel ugyan jol erzem magam, de semmi tobb.Erdemes olyan felszines kapcsolatokba bocsatkozni, ami kimerul a folyon csokolozason, vagy inkabb varjam meg, amig valaki igazan tetszeni fog.Edesanyam szerint pl, ideje viselkedest tanulni a fiukkal szemben.Ami reszben szerintem is igaz, hisz ahogy telik az ido egyre nehezebb lesz levetkozni a gatlasokat, hogy meg senki fiu nem volt az eletemben.De ugyanakkor mi ertelme az egesz kapcsolatosdinak, ha egymas kozott nincs bizalom es szerelem?
2013. márc. 25. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 20 éves koromig vártam, mert addig nem találkoztam számomra értékelhető férfival.

És igazából nem okozott gondot a tapasztalatlanságom, együtt kikísérleteztük a határokat, nagyjából 1 év alatt már teljesen harmonizálódott a kapcsolatunk.

2013. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 19 éves koromban alakult ki az első komoly kapcsolatom és egy percig sem bántam/bánom! :)
2013. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdemes várni. Már épp azt hittem, hogy velem és a romantikus nézeteimmel van baj, amikor 19 éves koromban betoppant Ő. Most fogunk összeköltözni, boldogok vagyunk és büszkék arra, hogy nem pazaroltuk el az időnket komolytalan kapcsolatokra és, hogy mi együtt élhetjük ki magunkat szexuális téren is.


21/L

2013. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kapcsolatosdit kell csinálni. De nyugodtan randizhatsz fiúkkal, fogadhatod az udvarlásukat. Akivel nem tudsz miről beszélgetni, azzal nyilván nem érdemes, de a nagy Ő-n kívül is vannak értelmes fiúk, akikkel jól érezheted magad anélkül, hogy felszínes kapcsolatokba bonyolódnál :)
2013. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!