Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet baja a kisbabámnak?

Lehet baja a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Amikor terhes voltam a picimmel a párom folyamatosan lelki terrorba tartott. Nagyon sokat sírtam abban az időben. Vérszegény is voltam, injekciókra kellett járnom. Amikor beindult a szülés sokáig visszatartottam még ki nem ért a mentő és sajnos nem egyhamar jött. Ezektől lehet valami baja a babámnak?

2013. márc. 24. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
most mennyi idős a baba, és az orvos mit mond?
2013. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt könnyű az életem a terhességeim alatt. Viszont a lányaimnak semmi baja.Amúgy szülést te nem tudsz visszatartani. ha jön a baba, nincs semmi, ami visszatartaná. Első szülésnél nagy általánosságban mindig hosszabb a vajúdási időszak.
2013. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, szülést nem lehet visszatartani az hülyeség.
2013. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Mennyi idős a pici? Valami furcsát észlelsz rajta? Remélem már nem vagy együtt a barátoddal, mer az árt neki a legjobban!
2013. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
6 hónapos. Az orvosnak arról nem szóltam, hogy mi volt a négy fal között. Amikor vérszegénység miatt jártam orvoshoz ő azt mondta, hogy esetleg koraszülés, kis súly, gyenge. Amikor megszületett állandóan kihűlt, koraszülött lett és akkora volt, mint egy kismacska. 2280g és 46 cm volt.
2013. márc. 24. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:
De én azt nem értem h mit tartottál vissza? Mert ha jön a toló fájás azt nem lehet vissza tartani.
2013. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
lett neki egy kisebb púp a fején ennyi furcsaságot észlelek rajta. Iszonyat sokat sír, de ez normális.
2013. márc. 24. 21:50
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Én alapból nem vállalnék ilyen embernek gyereket. Vagy hirtelen lett olyan?

Szegény baba most milyen körülmények között van?Te jól vagy?

2013. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Irtak többen közben, hogy a szülest nem lehet visszatartani.


A terhesseg alatt anyat ert hatasok egyesek szerint (sztem is) olyan hatassal lehetnek a babara, hogy pl gyengebb az idegrendszere, erzekenyebb, sirosabb...stb. A verszegenysegröl nem tehetsz, pontosabban megtetted, amit lehetett, igy ezen fölösleges aggodni. INkabb azt javolnam, a multbeli dolgok miatti aggodas helyett azt nezd, mi a legjobb, amit most tehetsz, es azt csinald jol, amennyire lehet! Es ugy rendben is van.

Pl. a fejen a pupot nyugodtan megkerdezheted gyerekorvostol, es addig se aggodj, valoszinüleg normalis dolog (ha megsem, akkor majd ugyis mondja, mit lehet tenni, es raersz akkor aggodni, ha tudod erröl, h baj).

2013. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
1 éve jártunk együtt, minden jól ment. persze voltak apróbb viták, de egy kapcsolatba normális és nem voltak olyan nagy viták. Aztán terhes lett, összeköltöztünk. Se az én se az ő szüleire nem támaszkodhattunk, mert ellenezték, hogy mi ketten együtt legyünk. Persze ezt addig nem mondták, amíg terhes nem lettem.Az ő szülei azt mondták, hogy én így fogtam meg őt és meneküljön amíg tud. Az én szüleim pedig azt akarték, hogy tanuljak még. 21 éves vagyok és egyetemre jártam. A párom már dolgozott. mind a kettőknek volt megtakarított pénze, így albérletbe lakunk egy kis lakásban. Megértem őt, hogy ez az egész hirtelen jött és, hogy a szüleink is elfordultak tőlünk nehéz volt és mindkettőnket megviselt. De szinte mindenért én voltam a hibás. A picit soha nem vette a szájára, de engem annál inkább. Ő a plusz munkák miatt még fáradt is volt én meg a vérszegénység miatt fáradt. Fizikailag nem bántott, de szavakkal...kész pokol volt az az idő. Most már persze jobb, könnyebb. Csak ez az első gyerekünk és bele kell rázódnunk, szóval most se könnyű, de már könnyebb. Persze mind jól vagyunk. A párom pedig szeret mindent és sok mindenről lemondott. Amikor megtudta, hogy terhes vagyok lerakta a cigit is.
2013. márc. 24. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!