Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiu testvér ekkora...

Minden fiu testvér ekkora barom vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés

15 éves lesz most szeptemberben, de még miondig a need for speed undenground 2-vel játszana. A gépünk eléggé kis teljesítményű így letöltötte a játékot de mikor kocsit választhatott volna nem hozott be semmit, uttána sikerült elindítania a játékot de nem hozta be a pályát csak a térképet.

Mind1 nem a játék a lényeg hanem az hogy azt mondta legalább megy a játék holott nem is megy!

Okoskodik állandóan, most leszedte a gépről a vírusírtót de azt mondta csak frissítette de eltűnt mint Petőfi a ködben!

Diszlexiás, diszgráfiás ami annyit tesz hogy nehezen ír és olvas! Az egyik tanárnak ott okoskodik hogy hogyan mehet fel a vírus a gépre mikor itthol legalább ötször jelezte az avast hogy trójai vírus!

A minimaxot nézi vagy jobbik esetben a pankrációt. Fogat nem igazán mos, nem akar mosakodniu sem csak ha anya rákiabál hogy menjél zuhanyozni mert nagyon büdös vagy és a dezodorból is alig fúj magára már majdnem egy éve megvan neki a deó de még a felét sem használta el!Egyszer volt barátnője egy évig akkor is ilyen volt nem csoda hát hogy otthagyta. Tiszta gyerekes ha mondjuk a barátnőmnél vagyok akkor az annyának pakol a sok kocsiról meg márkáról.


Mi a szärt csináljak vele?

Bocsi hogy hosszú lett :/


2013. márc. 24. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem látom hol is barom, számomra az jön le, hogy a sérelmeid miatt a kákán is csomót keresel. Minden családban vannak viták, és senki nem tökéletes, de az viszont ugyanúgy a te hibád is, ha elmérgesedik a helyzet. Vagyis először a saját hibáiddal kéne foglalkoznod, mielőtt a másikat fikázod, ha mindenki így tenne már jobb világban élnénk.
2013. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hát először is, nem hiszem hogy a játék probléma lenne.

Egyébként ebbe nem nagyon tudsz segíteni neki. Inkább a szüleiddel beszéld meg.

2013. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajod van a játékkal, és azzal hogy a minimaxot nézi. Jó a fürdést és az okoskodást megértem, de mint ahogy azt az előttem is írták, minden családban vannak problémák. A tesód is ember ő sem tökéletes.
2013. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Te is fiútestvér vagy, így magadra is írtad...
2013. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hahaha nem én lány vok :)

már megbocsáss

2013. márc. 25. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!