Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon irritáló...

Csak szerintem nagyon irritáló anyám ezen tulajdonsága?

Figyelt kérdés

Anyám szerintem iszonyú pénzéhes. Mindenbe a pénzt látja.

Ha meglett a nyelvvizsgám, akkor "de jó, legalább nem kell többet költeni rá". Jó ebben igaza van, na de akkor is...

Nem megy az egyetem, így elhatároztam hogy elmegyek másikra, de munka is lesz, és én akarom fizetni.

Itt is "ennyi pénz már benne van nekem ha beledöglesz is elvégzed".



Miért kell mindenbe a pénzt látni? Szerintem nagyon irritáló undorító dolog ez....ha kap valamit ajándékba, akkor is hiába viccesen, de első kérdése, hogy mennyi volt...


Csak szerintem ronda tulajdonság ez? Miért ilyen?


2013. márc. 23. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most a szülő szemszögéből válaszolok Neked.

Házasok, ugye (átlag) nulláról kezdi. Lakást akar, ami természetes. Gyerekeinek mindent: Különóra, egyetem, divatos cuccok. (gyereknek)

Mikor felnőtt a csemete, úgy érzi, talán eljött az ő ideje.

Utazhat, vehet magának is új ruhát. Ha még jön a klimax is (mert jön), felmerül benne, elmúlt az élete. Ezután mi jön? Tolószék? Elfekvő?

Türelmünk csökken, ahogy nőnek a fizikai gondjaink.

Mert az ember halandó. Ilyenkorra a szülőnek sok a vesztesége. Meghalt sok szerette.

Na, mindezt, csak úgy. Mert az éremnek két oldala van.

Fiatalon másképp látjuk, és másképp idősebben.

Nem megbántás volt, ezt hidd el nekem. :)

2013. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Biztos anyád gondja a pénz beosztása, nem gondolod???

előző azért a klimax után még nem a tolószék jön! :)

2013. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tizenketteske!

Totál igazad van! Klimax után tényleg nem a tolószék jön. Remélem!:) 49 évesen petefészekrák. Kopaszsággal, kemoterápiával. Mozgáskorlátozottsággal. Ilyen sorrendben.

Nem gúnyból, tényleg!! Kamaszok hormonváltozásával nagyon sokat foglalkoznak. Nem baj, sőt jó. :)

De ezek a hormonok visszafelé is működnek. Gyilkolnak így is. Tudom, ez a fiatalok oldala. Mégis, töröm magam, hogy menjünk rákszűrésre, becsüljük meg az életet.

Vannak olyan kommentjeim, ami 0%. De nem érdekel.

Mert az élet rövid. Én már csak tudom..:) De így fogom fel. :))) Felfoghatnám így is: :((( Az jobb? Kinek?

2013. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!