Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól bele a telefonba...

Miért szól bele a telefonba tök bunkón?

Figyelt kérdés
A gimis haverokkal egy házba költöztünk.Szerencsére egy szinten lakik mindenki én pedig a legjobb barátnőmmel olyanba,hogy tolóajtón keresztül átmehetünk egy máshoz.Így kezdődött minden.Anyum a belement.De most már az idegeimre megy.Mivel amikor felhívom akkor mindig olyanokat mond,hogy Van még mivel tömni a pofád? Vagy,hogy még a hülye vandálokkal nem részegedtünk le? De ez engem marhán zavar! Mit tegyek?
2013. márc. 21. 20:58
 1/6 VanEgyKisKutyám válasza:
100%
Lehet hiányzol neki. Próbálj meg leülni és megbeszélni vele higgadtan, civilizáltan a dolgot, és hátha megtudod mi nyomja a lelkét.
2013. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen helyesírással gimnáziumba jársz? :o

Mikor voltál otthon?

Jegyeid milyenek?

Ki fizeti ezt az egész bulit?

2013. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Én kajak megmondanám neki hogy éhes vagyok nincs pénzem a többiek elvették..aztán kiüvöltözné magát hogy én megmondtam előre blablabla aztán utána megmondanád hogy látod anyu milyen vagy én csak viccből mondtam XD Anyud aggódik érted és fáj neki hogy elköltöztél ,mert úgy érzi hogy rá már nincs szükséged. Szerintem valahogy próbáld vele éreztetni azt ,hogy ő fontos és szükséged van rá. Akár találj ki kamu dolgokat,és kérj tőle segítséget ,hogy érezze hogy fontos ő is.
2013. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha amugy ok a kapcsolatotok, akkor lehet, hogy van benne egy kis feltekenyseg is. Azert, mert mar nem az o kis pici lanya(?) vagy.:)Lehet ugy erzi, hogy o mar felesleges. Mondom, ha amugy rendben a viszony, akkor ereztesd vele, hogy szereted es igenis fontos, csak mar elkezdodott a sajat eleted! :)
2013. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, majdnem ugyanazt irtam, mint az elozo, de mikor elkezdtem a valaszt irni, az meg nem jelent meg. :)Bocsi, ugy latszik egyforman gondolkodunk.:)
2013. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem baj,

Amúgy most föl akarom hívni azzal a kamu dologgal,hogy muffint akarok sütni kéne egy kis segítség recept ügybeen.....

2013. ápr. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!