Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelőapám folyton kicsesz...

A nevelőapám folyton kicsesz velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
mióte velünk él a megkisebb örömömet is elveszi,mit tegyek?
2013. márc. 20. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd visszakapja az élettől. Egyszer mindenki visszakapja azt, amit másoknak ad.
2013. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Egészen pontosan mit takar az, hogy "folyton kicsesz velem"?

Konkrétan?

2013. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el anyukádnak vagy valami közelebbi rokonodnak, akiben megbízol és tud közvetlenül segíteni.
2013. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
B*szd pofán.
2013. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy kicsesz,hogy pl. gépen fontos dolgokat csináltam és másnap jön azzal hogy letörölte.pedig tudta hogy fontos.a mappára is kiírtam neki.most meg a gépet levédte jelszóval hogy használni se tudjam.anyum is tudja,de azt mondja beszéljük meg.amikor meg szeretném beszélni akkor meg leráz.de van amikor normális 2 hétig.utána megint szemét.volt még egy érdekes eset:évzáró volt tavaly és otthon amikor állt be a kocsival "véletlen" a kocsi kereke majdnem átment a lábamon,de sikerült elrántanom.igaz 1 hétig alig tudtam ráállni,de akkor is milyen dolog ez?bocs a helyesírásért,telón vagyok.
2013. márc. 20. 16:25
 6/11 A kérdező kommentje:
meg anyum teres és ha aztt mondom h egy pillanat és megyek ha megkér vmire akkor jön és pofázik.annyit tudnék mesélni erről,ha lehetne hasbaszúrnám és elégetném.az lenne életem fénypontja.kár hoy az igazi apám nem velünk lakik.
2013. márc. 20. 16:29
 7/11 A kérdező kommentje:
terhes*
2013. márc. 20. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, hogy tettlegességig fajujjon a dolog és szerintem az sem okos húzás, ha viszont kicseszel vele, mert lehet csak ellened fordítaná és csak megint te járnál pórul. Okosabb módon kell elérned azt, hogy hagyjon téged békén! Ezért is javasoltam, hogy jó lenne egy felnőtt melléd, aki segít neked helyre tenni a dolgokat.
2013. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
régen gondotam hogy megölöm.rájöttem,nem old meg semmit.gyomorfekélyem lett miatta és naponta tucatnyi stressz.csak a mamámra tok számítani,mert fél éve szólt neki hogy hagyja abba és megtette...1 hónapig bírta ki:|
2013. márc. 20. 17:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Édesapáddal tartod a kapcsolatot? Nem költözhetsz hozzá vagy a mamádhoz?
2013. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!