Mit mondhatok neki?

Figyelt kérdés
volt 1 nagyon jó barátnőm aki 1 olyannal kezdett el barátkozni aki totál kihasznája,de szerinte ez nemígy van,minden érzésemet össze szeretném foglalni egy levélebe amit átadok neki,amelyben benne van,hogy csalódtam benne,hogy fáj,hogy nincs már egy-egy aprójele is annak,hogy a barátságunk megmaradhat,hogy ő volt az egyetlen akivel őszinte voltam és önmagam lehettem.valaki segítene?
2013. márc. 18. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azt, amit itt leírtál. :)
2013. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem inkább ne levélben írd le neki hanem ha tudsz rá egy kis időt fordítani és még nem vagytok annyira rosszban akkor menjetek elsétálni vagy valahova és ott mond el neki szemtől szemben úgy sokkal jobb mint egy levélben. De viszont ha már nagyon mély lett a barátságotok akkor csak levélben fogalmazd meg úgy az érzéseid és csalódásod ahogy itt is. :) remélem segítettem, és hogy a barátságotok nem fog széthullani :)
2013. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!