Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a nevek miért szörnyűek?

Ezek a nevek miért szörnyűek?

Figyelt kérdés

Fahéj, Dió, Bíborka stb. Mindig látom itt, hogy jaj de borzasztó, hogy lehet így elnevezni a gyereket.


De persze azon, hogy Hajnalka, Ibolya, Virág, Farkas vagy Kamilla senki sem botránkozik már meg.


Pedig egykutya. Akkor mégis miért egy feltűnési viszketegséges idióta, aki manapság Fahéjnak nevezi a lányát míg az, aki mondjuk Ibolyának az max. nem valami szép nevet választott?


2013. márc. 16. 11:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem szörnyű nevek ezek, sőt , van olyan szép mint egy virágnév. Csak ugye ma nem ezek a divat nevek hanem a lara Kia, Mira stb.. Ezek is pont olyanok mint a Fahéj, Bíborka stb.

Egyébként engem Dioníziának hívnak és szinte mindenki Diónak becéz. Régen a suliban, most a munkahelyemen is. Sosem volt senkinek sem fura..

2013. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Dió-ról jut eszembe,engem meg a legtöbben Borsó-nak szólítanak a ragadványnevemen és nagyon szeretem és mára többen hívnak Borsó-nak,mint Lindának.

Egyébként ha gondolod,ahogy sokan teszik adjál neki két nevet egy szép hagyományosat,meg egy ilyen extrat,majd ő eldönti mikor melyiket használja.

Az én lányomnak is két neve van és 5 évente váltogatja.

2013. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%
OFF Liinda, a lanyodnak identitas zavara van. Nevet nem szoktunk valtoztatgatni....
2013. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem értetted neki is két keresztneve van :Virág Fanni.

Mikor iskolába kezdett járni úgy gondolta most már a kisebb korúságától megválik és Fanni lesz belőle,mert az óvodában Virágként szólították.

Ere mikor felsőbe kezdett járni kitalálta,hogy mégis Virág akar lenni.Persze most ezt nem tudja visszacsinálni,mivel nincs új környezetben:)

Hát a gyerekeknél normális az identitás keresés nem?

Én örültem volna ha nekem két keresztnevem lett volna,hogy válogatni tudjam.

2013. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Erre
2013. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
A bölcsibe kislányom csoporttársát Mandulának hívták,nekem nagyon tetszett!A virág neveket is imádom!Nyugtassatok meg,hogy azért nem annyira rondák a virág nevek!Másodszülött kislányomat Hangának neveztük el.Rengeteget tépelődtünk,gondolkodtunk előtte,végül bevállaltuk.Nehéz döntés volt,de utólag nem bántuk meg.Szereti és büszkén viseli a nevét egyenlőre.
2013. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak szép vagy nem szép nevek vannak, mindegy, hogy az ezer éves vagy modern. Vagy tetszik, vagy nem.
2013. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek, jó a Bíborka például nem, de Alma, Málna nagyon is. Boglárka is virágnév, mégis teljesen elfogadott.
2013. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!