Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha azt hallanáto...

Mit tennétek, ha azt hallanátok vissza, hogy apátok meleg? Rákérdeznétek?

Figyelt kérdés

A szüleim együtt élnek, de nem hinném, hogy nagyon jó a házasságuk. Mindig így éreztem. Elválni nem hiszem, hogy elválnának, ahhoz túl sok minden köti őket össze. Édesapámról mostanában az a pletyka kering, hogy meleg (kisváros, apukám ismert). Hozzám is visszajutott. Nem gondoltam soha erre, mert él bennem egy kép a melegről és ő ebbe nem tartozik bele. De átgondolva dolgokat lehet hogy az. Ahogy figyelem a szüleimet, bár nem beszélnek a pletykákról, de látom valami nem stimmel, anyun is, hogy bántja a dolog. Nem tudom mit tegyek. Akarom e én ezt tudni. De közben meg akarom.. Biztos nem teljesen meleg, hanem biszex vagy nem tudom. De... Azt sem akarom, hogy a kishúgom fülébe is visszajusson.

Meg kell ezt beszélni egy családban? Vagy nincs közöm hozzá?



2013. márc. 15. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Huhh... Ez egy komoly kérdés.


Ha apukád nemcsak a női nemet tartja vonzónak, akkor vagy vállalja ezt, vagy nem. Ha nem, ha szégyelli, akkor nem lenne jó ebben vájkálni. Eleget szenvedhet miatta.

Nem azért, mert nincs közöd, mert persze apukánkhoz mindig rengeteg közünk van, ugyanakkor fontos megállni az előtt a határ előtt, ahol érzed, hogy itt már megoszthatatlan dolgok vannak...

Szóval én biztos nem kérdeznék rá, viszont amit tehetsz, hogy azt érezteted vele, hogy nagyon szereted, akármi van is. Feltétel nélkül. Akkor is, ha meleg, és akkor is, ha titkai vannak. Akkor is, ha beszél róla, és akkor is, ha nem. Anyukádat szintúgy. Mindketten nehéz helyzetben vannak.

Érezzék mindketten azt a szabadságot, hogy beszélhetnek is róla de hallgathatnak is, az is rendben van.


Még egy: a Gonosz úgy működik, hogy hazugságokat terjeszt, hírnevet rombol. Ez is lehet. Azt mondod, apukád ismert, talán vannak rosszakarói.


Az a legfontosabb, hogy a köztetek lévő szeretet-kapcsolatot ne engedjétek megrontani senkinek!


Sok erőt!

2013. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Annyi közöd van hozzá, hogy az apádról van szó. Őszintén zavarna, ha szeretné a férfiakat(is)? Magamból kiindulva az apám akkor is az apám maradna. Az nem bűn.

Szerintem négyszemközt kellene erről beszélned vele, ha ő is hajlandó. Mégis mi az, amit tett vagy mondott, ami miatt azt gondolják róla?

2013. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Arra én is gondoltam, hogy csak rosszindulatú pletyka, de a reakciójukból - nem vették poénosra, nem mondtak egy szót sem - el kezdtem gyanakodni. Egy barátnőm mondta végül is el, hogy ezt pletykálják, tudjak róla, mert úgy kezeli a város, hogy ez nyílt titok.

Azt hogy miből gondolom, hogy igaz nem tudom megmagyarázni, csak úgy érzem, hogy az.

Nem szeretném ettől kevésbé, csak... na ezt sem tudom megmagyarázni :(

2013. márc. 15. 15:55
 4/11 A kérdező kommentje:
A másik dolog, hogy akkor miért házasok. Mindig így volt-e stb. Szóval ez a része is érdekel.
2013. márc. 15. 15:56
 5/11 anonim ***** válasza:
biszex is lehet am miből gondolják ?
2013. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy biszex is lehet. De itt végül is mindegy. Azért pletykálják most - ez tényleg kimaradt visszaolvasva látom - mert róla és még egy személyről keringenek most ezek a hírek, szóval hogy most vannak együtt.
2013. márc. 15. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Fúh, hát ez kemény dió.

Ha pletykálják, és otthon úgy reagálnák rá, ahogy, akkor most így látatlanban én azt gondolom (megjegyzem, sok meleg ismerősöm van, eléggé képben vagyok ilyen téren), hogy lehet valóság alapja. Tudod, nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.

Nagyon sokan menekülnek látszatházasságba, hiszen Magyaroszágon ma egyáltalán nem elfogadott az azonos neműek kapcsolata, így "egyszerűbb" a kirakatban azt mutatni, hogy minden okés, és stikában élni azt az életet, amit amúgy szeretnének a melegek.

Lehet, anyukád eddig inkább homokba dugta a fejét, és próbált nem tudomást venni róla...

Szerintem ne kérdezz rá. Ha eddig titkolta, nem hiszem, hogy most nagy dobra akarná verni. Ugyanúgy az apukád marad, ezen nem változtat semmi. Elég nehéz ez a szitu így is, én nem bolygatnám.

2013. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom, hogy miért kell egy pletykát,

kész tényként kezelni??!


Lehet, hogy csak valami nőcskét visszautasított.


Egy nő bármilyen dagadt, ápolatlan, ronda és gusztustalan

de ha valaki visszautasítja, akkor biztosan csakis meleg lehet az illető!!

2013. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

"Tudod, nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. "


Ennél nagyobb hülyeséget nem sokat hallottam, a legtöbb pletyka alapja a rosszindulat, az a szél, ami a harasztot zörgeti, nem pedig a pletykában föglalt mese.

2013. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj nem foglalkozni vele. Elég gond ez valakinek önmagában is, nem kell még tetézni azzal, hogy mit szólnak a gyerekek, meg stb. Senki se akar meleg lenni magától vagy azért mert jó az, hanem úgy születik, és legfeljebb átmenetileg tud kibújni a bőréből. És semmiképpen nem tartozik a becsület ,tisztesség vagy más erkölcsi kérdések körébe. Szóval ne kiváncsiskodj, ne érdekeljen, Apukád, szeresd, ennyi.
2013. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!