Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meg találni?

Hogyan tudnám meg találni?

Figyelt kérdés
Van három testvérem, de most kettőről lesz csak szó (x és y). X akit meg szeretnék találni van egy öt éves kislánya. X kért y tól kölcsön sok pénzt, amit meg is kapott, de mikor szólt y, hogy szeretné vissza kapni a pénzt, amit adott akkor a testvérem behisztizett fogta a gyereket és eltűnt. Én szerintem a pasijánál lakik (A gyereknek nem a vérszerinti apja). Ez a pasi még a szüleinél lakik. A bkvnál dolgozott most ki ment angliába. Apum is a bkvnál dolgozik, de nincs annyira jóban a főnőkkel, hogy a főnők el mondja, hol lakik a pasi. Szeretném X lányát látni, mert nagyon hiányzik. Hogyan tudnám meg találni? Már írtam neki facebookra skypra is de nem ír vissza. Telefonon se elérhető.
2013. márc. 13. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egyik elérhetőségén sem reagál és biztos vagy benne, hogy olvasta/látta, akkor én a helyedben hagynám. Te kifejtetted az igényedet, hogy szeretnéd felvenni vele a kapcsolatot. Ha ő erre egyértelműen nem hajlik, akkor érdemes elgondolkodni a feladáson.

Ha a telefonodra, üzeneteidre nem válaszol, akkor mit gondolsz milyen lenne a fogadtatásod, ha oda állítanál a lakcímére?

2013. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De egy ember hogy lehet ennyire kegyetlen hogy egy gyerek lelkét ennyire tönkre vágja? Gondolom össze vissza hazudik neki mindent. Úgy fáj ez az egész :( A gyerek biztos örülne ha újra láthatna minket. ynak van egy lánya akit múltkor anyumra hagyott és szaladt be a szobába és kérdezte hol van x lánya (Nevén szólította). Az egész család meg bolondul a gyerek hiányától.
2013. márc. 14. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!