Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, vagy inkább...

Elmondjam neki, vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

A történet kicsit fura.Mi Angliában élünk,és 2 hónappal ezelőtt egy nagyon jó barátunk szívességet kért tőlünk.Arról van szó,hogy van egy ismerőse aki ki akar jönni Angliába dolgozni,de kéne valahol ideiglenesen egy szállás neki...Mivel a jó barátunk párszor segített rajtunk,és amúgy is ki akartuk adni a szobát így végre viszonozni tudtuk az önzetlen segítségét.Kiadtuk az ismerősének az egyik szobát(3 szobás szép lakást bérelünk,és csak mi vagyunk itt)Az ismerős most itt van lassan másfél hónapja,és igazából semmi rosszat nem mondhatok rá.Rendes,tiszta ember,elmosogat maga után,nem sok vizet zavar..Most kapott egy állást egy másik városban,ezért lassan el fog menni..Ma hívott egy idegen srác,aki elmondta,hogy Ő is jó barátja a mi barátunknak,és őt is megkérte arra a szívességre mint minket,vagyis engedje meg,hogy a srác hozzá költözzön.Azért telefonált,mert tudni akarta,hogy a mi a véleményünk a srácról...Elmondtam neki ,hogy minden oké kivéve egyet nem!! Azt ,hogy a srác minden este elment 2-3 órára kukázni..szóval guberál..Mindig hozott haza dolgokat amiket éppen a kukában talált.Most egy kicsit furdal a lelkiismeret,hogy talán el kellett volna ezt is mondanom...Még elmondhatom,hisz csak egy telefon,de úgy voltam vele,hogy nekem nem ártott,és tényleg ezen kívül nem volt semmi gond a sráccal..

Szerintetek elmondjam vagy hagyjam az egészet?


2009. szept. 14. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. A véleményedet kérdezte,ergo azt,hogy nem sok vizet zavar nálatok. Semmi máshoz nincs közöd, ahogy az ismerősnek sem.
2009. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám. Gondolom nem szemetet visz haza, ami bűzlene vagy ilyesmi.

Annyit nem ér az egész, hogy emiatt egy pont mínusszal induljon a srác.

2009. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne egesd a sracot. Mi is angliaban elunk, kuka mellol szedtunk mar mi is fel cuccot, ezt nem is hivnam kukazasnak, mert melle raktak a nagyobb cuccokat. Igy lett ket hangfalszettunk, 2 nyomtatonk. Hutot is majdnem sikerult igy szerezni. Otthon sok mindent nem engedhettunk meg magunknak, es itt faj a szivem ott hagyni sok holmit. Ha van ideje ra es van hova tennie, mert ne gyujtene ossze? Azt is megszolod, aki esz nelkul vasarolgat, aztan minden a kukaba megy, mert jon az ujabb? Ugye hogy nem, mert az ,,megszokott". Pedig az sokkal gazabb...
2009. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos,ő nem hangfalat vagy ilyesmit szed össze...hanem ő a konténeres kukákban matat..hozott haza kaját,innivalót stb...néha cd lemezeket,gyertyákat stb...De igazatok van...nem érdemes elmondani...
2009. szept. 14. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!