Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így az oldalon?

Miért van ez így az oldalon?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon (a Családi kapcsolatok témakörben pedig különösen) feltűnő, hogy aki azt állítja, hogy jobban megy neki mint az átlagnak az vagy levan pontozva vagy pedig az van rá mondva, hogy kamuzik.


Egy példa:

Olvastam egy kérdést melyben azt kérdezték kinek mennyi a rezsije. Aki azt mondhat, hogy ilyen 30-50 ezer forint azok mind 90-100% között voltak. Akik azt mondták, hogy 100 körül azok pedig ilyen 60-70% körül. Volt valaki aki pedig azt mondhat, hogy 300 ezer ő pedig valami 20% körül volt. Pedig egyik válasz sem volt hasznosabb vagy haszontalanabb a másiknál. Egyszerűen csak válaszok voltak a kérdésre.



Miért van ez? Az emberek így fejezik ki a szánalmas irigységüket?

Meg miért kell sokszor rájuk mondani, hogy kamuznak? Mit gondolnak, hogy itt csak csórok vannak? Naponta 400 ezer ember látogatja az oldalt, köztünk van van mindenféle anyagi helyzetű.


2013. márc. 13. 08:08
 1/5 anonim válasza:
33%
Remélem ez a legnagyobb gondod az életben, hogy lepontoznak.
2013. márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zabmester ***** válasza:
54%
Milyen irigység? Én nem irigylem senkitől sem a 300 ezres rezsit, az biztos :D Örülök, hogy a miénk kijön 50 körül, hát a hátam közepére sem kéne ennél több :D
2013. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Igen, így van. Aki többet keres, mint a minimálbér, azt utálni kell.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Erre a kérdésre ezt a választ adtam. Aki csak kajára költ, és másra nem tud, azok 100 %-ot kaptak...


Drogériában kb havi 10 000-et hagyok ott, van ebben tusfürdő, sampon, dezodor, körömlakk, arc vagy kézkrém, 1-2 apróság.


Nagybevásárlás: 20 000 minimum elmegy, de ami kell, az kell.


Ezen felül heti 15 000-20 000 Ft a kaja.


Ez már 110. 000


Csak az én csekkjeim: Casco, tv+internet+telefon: 25 000 Ft, de mondom, ebben semmi rezsi nincs még.


Pelus 3 gyerekre 15. 000 Ft


Ez már 150 000.


1-2 ruha ( nem tök drágák, vagy akciós, vagy angol)5000 Ft


Betegség esetén 5000 Ft + tápszer a két kicsinek: összesen 10 000 a gyógyszertár:


Ez 165 000 Ft.


Tankolok: 10.000 Ft.

Nagylánynak ebéd a suliban: 5000 Ft

Aerobic neki: 5000 Ft


azaz 185. 000 Ft, rezsi nélkül, és akkor semmi extra nem volt, de azzal is számolhatunk egy 10.000-et, pl múlt hónapban gázszerelő volt, most majd a vízvezeték szerelő jön.


Akkor így havi 195.000 Ft-on megy el, amiben nincs rezsi, osztálypénz, bérlet, színház ára, és nem vettem semmi nagy dolgot.


A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.

2013. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Milyen irigység? Én nem irigylem senkitől sem a 300 ezres rezsit, az biztos :D Örülök, hogy a miénk kijön 50 körül, hát a hátam közepére sem kéne ennél több :D"


Arra még nem gondoltál, hogy 300 ezres rezsit nem egy egérlyuk után fizet? Ergo szebb, jobb, modernebb a háza van mint aki 50 ezret fizet.

Valamint aki 300 ezres rezsivel megbirkózik az valószínűleg nem kereshet rosszul.


Ilyen mélységekig már nem gondoltál bele a dolgokba?

2013. márc. 13. 16:17
 5/5 zabmester ***** válasza:
De, megnyugodhatsz, megadatott nekem is a gondolkodás képessége. Ettől még nem fogom irigyelni senkitől azt a házat, ami után ennyi rezsit kifizet, nem is tudnék mit kezdeni egy ekkora ingatlannal. Amúgy meg csak próbáltam viccesen megközelíteni, de látom felesleges volt.
2013. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!