Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen egy szerető...

Szerintetek ilyen egy szerető anya?

Figyelt kérdés
Mindig is sejtetem,hogy nem szeret az anyám, azokból a dolgokból gondolom,ahogyan viselkedik velem. pl amikkor terhes voltam,9-hónapon keresztül nem szólt hozzám szinte semmit mert ő nem akart unokát. Ha a párommal karonfogva megyek az utcán gúnyosan kinevet. Amikor elmentem hozzá,hogy elmondjam neki meg kell műteni az volt neki a legfontosabb,hogy menjek el a boltba, és mikkor vissza jöttem a boltból úgy csinált mintha ellőtte semmit nem mondtam volna. Mikkor mondtam neki,hogy ez az érzésem van nem szólt rá semmit. Szerintetek sem szeret?
2013. márc. 8. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit nem törődnom.
2013. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban hogyan viselkedett veled?
2013. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szereteten kívül mindent megkaptam. Szinte minden meg volt engedve, de szintem csak azért,hogy ne kelljen velem foglalkozni. Mamámnál kellet az egész nyarat tölteni annak ellenére,hogy nem szeretem ott lenni.
2013. márc. 8. 07:36
 4/10 wartburg353s ***** válasza:
Valószínűleg anyád lelkileg sérült, lehet, hogy nem tudja kimutatni a szeretetét. Nem érte őt valami nagy sokk az életben? Anyukám is egy csomó ideig azt hitte, hogy nem szeretik a szülei, mert a születése előtt 2 gyerekük meghalt, és valahogy nem merték beleélni magukat, hogy van még egy gyerekük, akit szerethetnek. Gondolom, attól féltek, hogy elveszítik. Akárhogy is van, te nem tehetsz a dologról, és valószínűleg már nem is tudod megváltoztatni a helyzetet. Így szerintem az a legjobb, ha nem gondolkodsz ezen, és elfogadod, hogy anyád ilyen. Ez biztos nehéz, de nem tudom, mi mást lehetne kezdeni.
2013. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsit ütődöttnek tűnik, már bocsi.

Nem mer szeretni, az érzelmességet ki akarja zárni, nem akar vele foglalkozni.

Komoly lelki sérült.

Örülj neki, hogy van párod, legyél jó érzésű egészséges anya. Légy boldog, hogy neked sikerült.

Ha anyukádat komolyabban akarod kezeltetni, itt nem tudod, komoly pszichiáterhez fordulj. De anyukád helyett a pszichiáter nem veheti be a gyógyszereket.

2013. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem ilyen.Egy normális anyát érdekli a gyereke.Szerintem is fogadd el amilyen.Te meg a saját gyerekeddel legyél normális, nehogy olyan mint anyukád veled.Sajnos édesanyád ilyen, vannak ilyen emberek, nem kell ebbe semmit belemagyarázni.Nem jó anya és kész.
2013. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy ideális anya nem ilyen,de igazán ideális nem is nagyon van..

Nos, nem így kéne viselkednie valóban, de vannak sajnos ilyen lelki nulla emberek, akik apatikusan elvégzik a dolgukat, "kötelességüket" és ezen túlmenően nincs gondolatuk, érzésük,kb mint egy robot.Anyukád ilyen lehet.Ha ez van, akkor ez a jobbik eset, a másik eset, hogy tényleg nem szeret, de vigasztaljon, hogy valahogy mégis csak felnevelt.

2013. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én anyám is leszar!!! Az unokáját is!

Én tudom h engem miért nem szeret és a tesómat ( fiú és 2 évvel idősebb) miért imádjaő a mindene...

Tesóm még szerelem gyerekként jött és már nem ...

Tanultam pszich-t tudom miről beszélek...

Ez a gyerekkoromra is kihatott!!

Megszületett a lányom és elköltöztünk a férjemmel saját otthonunkba.

1 kezemen megtudod számolni hányszor vigyázott a lányomra ill látogatta meg a 6 év alatt!!

Megkérdeztem miért szar le ennyire bennünket, válasza belefáradt a gyerek nevelésbe!! basszus nem nevelnie kell arra ott vagyok én és az apja ...

anyum sokat lényegébe ő nevelte vel a tesóit és minket gyerekeit... besokalt!!

ennyi

fáj a lelkemnek mert én nagyon szeretem őt...de nagyon fáj h ennyire leszar minket mintha a világon se lennék(nk)

2013. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
megtudom..javítok :)
2013. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem a Te anyád, nem csak téged nem szeret. Ő gondolom egy érzelmi analfabéta. Vannak ilyenek. A nővérem is az. Ő is a "maga módján" szereti a gyerekeit...azaz sehogy.

Ezek az emberek végtelenül önzőek, saját magukon kivül senkit nem képesek szeretni, sűrűn cserélgetik a partnerüket, vagy pont ellenkezőleg, 1 férfi van az egész életükbe, mg akkor is ha az már 41 éve nem is jelentkezett.

Nyilván nem várt gyerek vagy, esetleg nem olyan lettél mint amit ő elképzelt magának.

Az önzőségre utal az is, hogy ő NEM AKART unokát. Semmi joga nincs eldönteni ezt a kérdést.

El kell fogadnod, ő ilyen. Te sem fogod őt soha szeretni, egyre figyelj kérlek, nehogy leutánozd!

2013. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!