Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy 39 éves...

Mi a véleményetek egy 39 éves férfiről aki csoszog ill szürcsöl?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindenkiről, aki csoszog és szürcsöl - gusztustalan.
2013. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem tanították meg neki, hogy ez elég illetlenség. Kb. 3 éves szint, én is rászólok az 5 éves lányomra, ha véletlenül csoszogna vagy szürcsölne és abba is hagyja. Tehát kvázi már egy gyerek is képes arra, hogy ezt ne tegye.
2013. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Az előző férjem is szürcsölt, az ujját nyalogatta evés közben, nem tudtam leszoktatni róla, szerintem csak azért is csinálta, hogy megmutassa ő keres többet és azt csinál otthon amit akar.

A mostani társam is szürcsöl, böfög, csámcsog elképesztően gusztustalan. Szóltam neki, hogy fogja vissza magát, ha velem eszik akkor vissza is fogja, de ha én éppen nem eszem, hát az durva, de nagyon Tiszta állatkert, egyik nap azt hittem, hogy a kutya kitúrta a szemetet és eszik valamit, hát nem, a társam volt, ő vacsorázott. Nem tudom, hogy férfiak hogyan tudnak mélyebbre süllyedni, mint egy állat.

2013. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pupja lenne, meg az orra is folyna, akkor végképp rossz benyomásom lenne róla. De így elmegy. Ill. elcsoszog.
2013. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

"a társam volt, ő vacsorázott. Nem tudom, hogy férfiak hogyan tudnak mélyebbre süllyedni, mint egy állat."


Kedves! Ha lehet ne általánosítsd a férfiakat a te férjedhez. Mellesleg azt is mondják, hogy minden zsák megtalálja az ő foltját. Remélem tudsz követni?

2013. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Néha elmegy, de azt is lehetőleg otthon csinálja. Nyilvános helyen/ vendégségben ne. És azért ha otthon is túl gyakran csinálja, akkor az már malac kategória. 39 évesen pedig már nem nagyon fog tudni jelentősen változtatni malac szokásain. Engem idegesítene, és még a kapcsolat elején elgondolkodnék, hogy el tudnám-e mindig viselni. Tuti nem... változtatásról álmodni pedig nevetséges... Neked kell tudni, hogy nálad mi a tűréshatár...

Néha természetesen elmegy egy-két szürcsi, az véletlenül is megesik bárkivel.

2013. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy férfiak hogyan tudnak mélyebbre süllyedni, mint egy állat."

Azért ez csúnya általánosítás volt, azért, mert neked egymás után 2x jutott ebből a "fajtából" még nem biztos, hogy mindenki ilyen. Arról nem is beszélve, hogy talán az mond valamit, ha mindkét társad olyan amilyen. Talán nem jó körökben mozogsz....

Az én férjem nem szürcsöl, nem csoszog, sőt még nem is cicceg. :D

2013. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem valahogy sose tűnt fel, ha valaki csoszog, vagy szürcsöl :) lehet, hogy az én szemem átsiklik fölötte :) Illetve évekig viszont hallottam nagyapám enni, na ő szürcsölt, de másnál még sose hallottam, lehet kiskoromban hozzá szokott a fülem nagyapám miatt. A csoszogás meg más tészta, akinek lúdtalpa van az is kicsit csoszogósan megy néha.
2013. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem még csak barátom van(párom, ha úgy tetszik), ő is böfög, galambokat ereget, de én addig nem bántom, ameddig tudja, hogy ha vendégségben illetve nem családi körben vagyunk, akkor mi a módi. Mellesleg milyen ember az, aki otthon, a négy fal között nem gusztustalankodik? Ne legyünk már ennyire sznobok.
2013. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Természetesen fingani és böfögni mindenki szokott, mert természetes dolog. Azonban azt is lehet úgy csinálni, hogy azzal a másiknak mondjuk ne menjen el az étvágya és ne legyen undorító. Pl. a családi asztalnál nem böfögünk, ha végképp nem bírjuk, mert érezzük, hogy jön, akkor megtiszteljük a másikat azzal, hogy felállunk, félrevonulunk és úgy böfögünk. Fingani szintén nem a másik orra alá. Természetesen ki kell engedni, de én nem szoktam a férjem orra alá böfögni és fingani. A csoszogás, szürcsölés meg igenis rossz szokás, amit nem illik csinálni, ha meg nem tanították meg valakinek gyerekkorában, akkor felnőttkorában kell(ene) erről leszoknia, mert ez nem olyan mint a fingás vagy böfögés, hogy valahogyan, de muszáj.... És ez nem sznobság kérdése, csupán az illemé....
2013. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!