Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig én vagyok a rossz?

Miért mindig én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Anyám teljesen hülye. Van egy börtönből jött testvére, aki mindent lop, a gázszámla miatta óriási. Bejött pénzt kérni, anyám nem adott. Utána anya nagyival 2percig kibeszélték, majd jöttem én. Tudni kell rólam, hogy most nincs munkám, de hogy ne fogyasszam itthon a gázt meg ne költsek sokat, a páromnál szoktam lenni. Ott eszek, a páromtól kapok mindent, amire szükségem van(tusfürdő,fogkefe,stb). Ő visz el mindenhova, hogy ne kelljen buszjegyet venni.


Na, anyámék szerint miattam van gázszámla, baj, hogy ha a héten egyszer otthon vagyok, és ő hazaér, akkor még főzőcskézek(mondtam, hogy egyen belőle), baj, hogy a koszos edényeket a mosogatóba teszem(hova tegyem?), minden baj, az is hogy nem megyek el olyan helyre dolgozni, ahova férfierőt keresnek(1hónapig olyan helyen dolgoztam ahol 6-12 órában álltam max 30perc ülési szünettel, és

5-35 kilókat emelgettem, azért jöttem el, mert fájt a derekam,lábam es nem tudtam normálisan járni).

Én mindennap nézem a hirdetéseket és ahova tudok, egyből jelentkezek, de most is egy eladói állást, ha látták 2500-an, akkor abból ha jelentkeztek 800-an, nem garantálhatom, hogy egyből engem hívnak be és vesznek fel, mivel gyakorlatom sincs..

bezzeg, hogy ő mire költi a pénzét, inkább nem is fejtem ki, mert a cigi a jobbik. De persze ezt már nagyanyánknak sem mondja.

mit lehet tenni ebben az esetben, ilyenkor, amikor itthon ezt hallgatom? 22 éve nem hallok mást, csak hogy én vagyok a világ legszarabb embere, és emiatt olyan gátlásaim vannak, hogy hihetetlen:-(


2013. márc. 2. 07:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9es válaszoló,nem kötelező 22 évesen otthon lakni persze.....de hol élsz te???Ha valaki kisebb városban lakik pl,akkor munka nagyon nincs,de pénz meg ahhoz is kellene,hogy nagyobb városban dolgozzon,mert a buszt,a bérletet,az ebédet ki kell nyögni!!!!Szerintem a kérdező dolgozna és elköltözne ha lenn lehetősége,de így is a párja segít mindenben,nyilván nem akar még jobban a terhére lenni!!

Szerintem nagyon sokan nem tudják ezen az oldalon.,mennyire nehéz manapság egy fiatalnak elindulni,pláne ha olyan családja van mint szegény kérdezőnek!

2013. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Hello!

Elolvastam amit irtál az öszeset és többnyire hiba nélkül gépelsz és látszik hogy helyén van az eszed . Esetleg barátoktól kérhetnél segítséget. És milyen szakon vagy képzett?

mert kipróbálhatnád az informatikát .

Manapság sok informatikust keresnek a Samsungba és ijen cégeknél. I

jen hejeken könyű elhejeszkedni.

2014. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!