Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hurka családnévhez nem röhejes...

Hurka családnévhez nem röhejes a György?

Figyelt kérdés
Avagy Hurka Gyurka.

#hurka #gyurka
2013. márc. 1. 20:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát jó, ez úgyis egy anonim fórum... Köcsögös.
2013. márc. 1. 21:52
 12/20 anonim ***** válasza:
Köcsögös György se rossz :D
2013. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Engem ezek után már csak az érdekelne, hogy vetted fel a férjed nevét? Hurka-Köcsögös Éva/Katalin/Mária..stb vagy Hurkáné Köcsögös Katalin? Vagy esetleg Hurka Imréné?

:DDDDD (Bocs, de nem hiszem el, hogy ez egy komoly kérdés)

2013. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a férje vette fel a nevét és: Köcsögös-Hurka Ödön és Köcsögös-Hurka Orália lettek XD Legyen nyugodtan Köcsögös-Hurka Gyurka a gyerek, ennél már nem lehet úgyse rosszabb :D

Tuti kamu a kérdés, de jó elképzelni ahogy az anyakönyvvezető az esküvőn a földön fetrengett a röhögéstől :D

2013. márc. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ezen még mindig filózok, hogy hogy vegyem fel a nevét. Szerintetek melyik a kevésbé égő?
2013. márc. 2. 11:52
 16/20 anonim ***** válasza:
Süt a nap és mindenki olcsón szórakozik,Hurkáné szül.Troll Enikővel az élen.
2013. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ilyen vezetéknév sztem nem létezik!


bár a Beviz Elek létező volt anno, apum mesélte, h gimis korában megtalálták a telefonkönyvben szegénykét, és egy fülkéből telefonbetyárkodtak vele :)


sok ügyfél nevével találkozom nap mint nap, az Ondó sajnos létező, de Hurka még nem volt a repertoárban :)

2013. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17 Attól, mert te még nem találkoztál vele, még létezik:)
2013. márc. 2. 17:09
 19/20 anonim ***** válasza:

Az én nagyapám régen megváltoztatta a nevét, mert túl németesen hangzott. Szerintem Nektek is ezt kellene tennetek. Miért kellene egy olyan névvel éljetek hosszú évekig, ami folyton kellemetlen helyzetbe hoz.

Én a férjem nevét úgy vettem fel, hogy a lánykori nevemet nem is használom, mert folyton ismételgetni, betűzni kellett, ha megkérdezték, mert olyan hosszú és érthetetlen, hogy átvettem a férjem nevét és kész. Sokkal jobban érzem magam így!

2013. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ti mindketten változtassatok valami normálisra, pláne ha ragaszkodtok a Györgyhöz (ami egyébként szép név). Ha mégse, akkor a Köcsögös mellé javasolnom esetleg az Ödönt...
2013. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!