Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért kell elrontania a...

Most miért kell elrontania a kedvem?

Figyelt kérdés

Eddig két munkahelyem volt. Az egyik egy nem bejelentett házvezetőnői állás, ahol volt hogy 14-16 órát ott kellett lennem, a másik pedig egy csempegyár, ahol nem is annyit kaptam mint ígértek, aztán mondvacsinált indokkal kiraktak (elmentem a gyerek miatt betegszabira).

Szeptember óta állást keresek. Tegnap voltam egy interjún, én kellek. Konkrétan mindenes leszek egy jó hírű hotelben. Előkészítem a reggelit, felszolgálok, utána megyek a cukrászatra (szakmám), ebéd után pedig mosogatok.

Persze, szütyimunka, de örülök, hogy szakmámba vág, hogy tolerálják, hogy gyerekem van, fizetik az útiköltséget, ingyenkaja, minimálbér.

Erre a férjem tegnap "utánaérdeklődött" és nekiállta szidni a helyet, meg hogy biztosan szívatni fognak stb. Nagyon rosszul esett, mert pang a piac, egy pályakezdő kismama meg sehova nem kell.


2013. márc. 1. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!!!

Az enyém a takarítónői munkát nézte le, miatta nem mentem oda dolgozni. Ez fél éve volt. Azóta se találok másik helyet... :(

2013. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért mondta, mert nagyon fel vagy lelkesedve és kicsit ezzel akar "visszahozni", nehogy nagyot koppanj. De különben ne foglalkozz vele, örüljön, hogy 2 kereset lesz, amiből gazdálkodhattok!
2013. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én vőlegényem eddig minden megpályázott állásomat szidta. akármit találtam, egyik sem tetszett neki. már kezdtem azt érezni, hogy nem akarja, hogy dolgozzak...

ne törődj a férjeddel, próbáld ki a munkát. lehet, hogy 1-2 ember rossz véleménnyel van róla, de neked akár tetszhet is.

sok sikert kívánok, örülök, hogy találtál munkát! :)

2013. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg a férjednek, hogy a semmitől biztosan jobb, ha pedig nem tetszik, tudsz menet közben is keresni másikat.
2013. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!