Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hanyszor voltatok mar hazasok,...

Hanyszor voltatok mar hazasok, hanyszor valtatok mar el, es a tarsatok akivel egyutt eltek?

Figyelt kérdés
Nekem elettarsam van csak, de azert boldog lennek, ha egyszer kimondhatnam en is az igent. Talan eljon egyszer, remeljuk. Irjatok, kivancsi vagyok, gondolom ti is.
2009. szept. 11. 01:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Kétszer voltam férjnél és kétszer váltam. Most élettársi kapcsolatban élek. MIndkét esetben én kezdeményeztem a válást. szerintetek férjhez megyek harmadjára? :-)Bár nagyon imádom a mostani pasimat és kimondanám neki az igent de már négy éve így vagyunk nem hiszem hogy szükség van rá, ő viszont még mindkét dologban "szűz" tehát sem nős nem volt még de még egy hosszabb kapcsolata sem volt ja és fiatalabb 4 évvel
2009. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
kétszer házasodtam, egyszer váltam, férjemnek ez az első házassága. :)
2009. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2x házasodtam,és 1x váltam.Férjemnek első házassága.Ő szorgalmazta a házasságot,mert szerette volna,ha a gyermekei házasságba születnek.Beadtam a derekam,mert miért venném el tőlük ezt a lehetőséget azért,mert Én egyszer már csalódtam?8 éves házasok vagyunk.
2009. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtatok, jo olvasni hogy kinel hogy alakul az elet.
2009. szept. 11. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!