Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális h. a párom chatel?...

Normális h. a párom chatel? Vki van még így evvel?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal, nem élünk együtt, de sűrűn találkozunk. Rengetegszer, legalább napi szinten felmegy chatre "chatszexelni". Ha megkérdezem h. miért a válasz em tudom.

Kértem sokszor h. ne tegye, de nem érek vele semmit, nekem rosszul esik. Én fújom fel?


2009. szept. 10. 20:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ugy kivagnam mint macskat sza..ni!akarmennyire is szeretnem meg odalennek erte undorito az ilyen!!
2009. szept. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban igy kezdodik a megcsalas...!:(

9ev utan valtam el!

2009. szept. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A 23:52-es válaszolónak nagyon tetszett a története, szerintem nagyon aranyos, hogy mostmár viccet tudtatok csinálni az "5 óra" gépezésből :)


Az én párom régebben volt függő, de mi megtudtuk beszélni a dolgokat, veszekedés sosem volt ebből, én tettem csak szóvá, hogy túl sokat játszik, pedig rá várok az ágyikóban :)

De a kérdésre válaszolva én biztos, hogy megválnék a szerelmemtől, ha chatsexelne, pláne ha én is otthon vagyok. Az a válasz, hogy "Nem tudom, miért chatsexelek" véleményem szerint nem igaz, hiszen nyilván azért csinálja, mert az számára izgató. De, hogy a kérésedre sem hagyja abba... Én elhagynám, megmondom őszintén.

2009. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon gaz, en meg jobban felfujnam!

A chatszex a megcsalas elso lepese es egyebkent is,hogy tudod elturni,h ismeretlen lanyokkal csevegjen az interneten???

Szerintem mihamarabb hagyd el, mert ez nem fog valtozni, csak rosszabb lesz es hidd el konnyen talasz olyat aki az idejet inkabb veled tolti es nem a vilaghalon mas lanyokkal!!!

2009. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem evvel, hanem ezzel
2009. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!