Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom most mi lesz, mit...

Nem tudom most mi lesz, mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben teljesen egyedül érzem magam....már az is megfordult a fejemben hogy esetleg kárt teszek magamban.. itthon csak a vita megy a szüleim között, velem nem is törödnek csak ordítozni tudnak, erre sokszor volt már példa máskor is, de máskor legalább az iskolában jól éreztem magam, de egy hete nem beszélek a barátaimmal (a legjobbakkal) mert alig foglalkoznak velem, csak egymással vannak, és kiközösítenek....most már se az iskolába nem szeretek lenni se itthon...edzésről van még 2 nagyonjó barátom, de ők mostanába mással vannak elfoglalva. nincs kivel megbeszélnem a dolgokat..teljesen egyedül maradtam:(

14/L


2013. febr. 27. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor az edzésről maradt 2 nagyon jó barátod valamelyikét kérd meg, hogy szakítson rád egy kis időt. Kérted már őket erre? Az iskolai barátaidat kérted már erre? Egyáltalán nem biztos, hogy kiközösítenek, legfeljebb nem tudnak róla, hogy mennyire nem érzed jól magadat mostanában.

A szüleid veled ordítoznak, vagy egymással van bajuk?

2013. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az edzés társaimmal jóban vagyok, de ők folyton jelentéktelen dolgokról bezsélnek..velük jó csak úgy "lógni", de komolyan elbeszélgetni nem nagyon...az osztályból pedig a barátaim tisztába vannak vele, hogy nekem rosszul esik, hogy nem törődnek velem...de nem nagyontesznek ellene, pedgi azt hittem ők az igaz barátaim. a szüleim már rögtön ordítoznak velem, ha valami nem úgy van ahogy ők elgondolták...de általában egymással is.
2013. febr. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!