Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vélemények vannak...

Milyen vélemények vannak Susan Forward mérgező szülők című könyvről?

Figyelt kérdés
Áldozat vagyok és ez a könyv segít megérteni miért olyanok a szüleim amilyenek?
2013. febr. 27. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Olvastam, tanárképzésre járok, a tanítási gyakorlaton ajánlották nekünk, hogy lássuk, mi van egy-egy diák mögött, miért olyanok, amilyenek stb. Nagyon jó könyv, a párom anyja is mérgező szülő, ő is elolvasta azokat a részeket, amiket mondtam neki, hogy rá vonatkozhat. A végén kínál a könyv megoldásokat. Persze, megérteni meg fogod a szüleid, az nem biztos, hogy hajlandóak megváltozni. Ilyen esetek is vannak a könyvben, hogy a szülő nem értette meg, miért rossz az, amit a gyerekével tett. De hasznos nagyon.
2013. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Én olvastam, és jó a véleményem róla. Felnyitotta a szemem sok dologról.
2013. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Olvastam, de nekem nem segített, csak jobban mélyebbre húzott az önsajnálatban, mert a könyv által rájöttem, a szüleim sokkal többet ártottak nekem lelkileg annál (főleg apám), mint azt előtte gondoltam.
2013. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!